Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Bry słonecznie
Chyba zaczne basen pompować. Pogoda nareszcie cudna.
Gdzie można kupić małe ilości piasku? Mamy piaskownice ( dziadek zrobił - troche koślawa ale jest hehe) ale bez piachu.
Z moja praca lipa jak narazie. Obleciałam miasto i dupa czarna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi a kiedy odbierasz mieszkanie? damy rade sie spotkac w czasie 14-19 sierpnia? 🙂
a nie mozesz np szwagra poprosic zeby z Toba odebral to mieszkanie? w koncu to facet, moze sie na rzeczy zna 🙂
choc w sumie moj chlop to cienki jest z tego 😜

zrobilam nalesniki na kolacje, jestem zaslodzona 😜

a w ogole to pada, bylismy na zakupach ponad 200zl wydane, a jakos produktow do jedzenia nie widze 🤢 do dupy z tymi cenami 😮


ania- a to fajnie ze inne warunki pracy masz, chyba chcieli cie miec w ekipie ze w koncu to zrobili. A ty w ogole pracujesz wg Karty Nauczyciela czy to cie nie obowiazuje?

spadam do mych mezczyzn, a pozniej jak mlodszy zasnie zajme sie starszym i popijemy winka sobie- nota bene promocja w Biedronce na wina portugalskie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra no to git, ze wszystko w robocie bedzie po Twojej mysli 🙂

emi nie masz tam zadnego Chlopa, ktory moglby Ci pomoc ?
chociaz i tak na pewno dasz rade !

u nas dzisiaj spontaniczna kapiel w fontannie
Dziecko mega szczesliwe ! 🙂
i kupa zwalona na podloge w lazience ...
jak weszlam to juz bylo grzebane i mazane po podlodze 🙂
a tylko na chwile zdjelam jej pieluche ech 🙂

a tak w ogole to lekkiego dolka podlapalam
Lepper popelnil samobojstwo
jakikolwiek on tam byl - szkoda czlowieka kurcze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta napisał(a):


a tak w ogole to lekkiego dolka podlapalam
Lepper popelnil samobojstwo
jakikolwiek on tam byl - szkoda czlowieka kurcze ...


właśnie jakoś też tak mam 😞

kupa u nas była w parku na trawkę raz i też od razu w łapkę, no bo: co to jest, kurde?!
a jeszcze w tym temacie to jest podjarka, jak się uda do kibelka zrobić i jest plum 🙃

Iskra, fajnie, że fajnie!

Emi, dziewczyny dobrze piszą 🙂 zaproś jakiegoś znajomego chłopa co by za twojego hero robił 🙂

my się zbieramy na drugi spacer.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
widzę że humory nie dopisują ja popakowałam torby i mam bunt w domu Patka nie chce jechać nie wiem jak ja przetrwam to dorastanie najlepsze ze kończy jedna zacznie druga 😞 😞 😞 😞
Lepper był człowiekiem który potrafił powiedzieć w oczy co myli zawsze były na niego nagonki teraz jeszcze choroba dziecka nie wytrzymał presji szkoda go
Emi forum kwietniowe przyjedzie ci z pomocą odbierzemy mieszkanko zrobimy parapetówkę 😁 😁 😁 😁
dziewczyny co daje ie na osiemnastkę lub ile chrześnicy bo nie wiem a mam za tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm monia nie wiem co ci doradzic, ja dostalam od chrzestnego złoty łancuszek, od chrzestnej nic nie dostalam bo jej nie bylo 😜
ale moj kuzyn np. dal swojej chrzesnicy rok temu 700 zl 😮 ale on kawaler to go stac 😜

kuzwa musze kupic cos na komary dopoki mi te opaski nie przyjda, bo Igor ma chyba z 10 blizn na ciałku 😠

u nas kupa z rana do nocnika i Iggi sam pokazuje, ja sie pytam gdzie zrobiles kupe? a on "tu " 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
no ta ja dzis pierwsza witam w ta sloneczna sobote 🙂
wlasnie jemy z Iggim sniadanie, maz w pracy, duchota straszna na dworze, chyba bedzie burza 😜
trza ogarnac dom, ale to chyba dopiero ja mlody padnie, choc teraz pewnie poodkurzam, Igor bedzie szczesliwy 🙂

udanej soboty 🙂

p.s. ilonka fajny chrzestny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello,

Ostatni dzien w pracy przed urlopem i co jazd abez trzymanki.
Byle do 14 i w drogę 🙂

Iskra super slyszec ze w pracy pozytywne zmiany.

A nas znowu zeby mecza, kupa za kupa, dupsko obszczypane 🤢

Pogoda rewelacyjna slonce prazy oby tak sie przez najblizszy tydzien utrzymalo.

Co do Leppera tez uwazam ze szkoda czlowieka pomimo ze sympatia nigdy go nie dazylam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć wiewiórki, mam masakre
wczoraj w pracy puściała pawia dwa razy, naszczęście koleżanka poszła opieprzyć o rok młodszego odemnie szefa, żeby sobie jaj nie robił i mnie do domu puścił. w domu troce lepiej ale zdycham, dzisiaj rano znowu to samo, nie mam siły.
A biedna Maja tylko stała i patrzyła jak slęcze przy kiblu i przy idecie mnie nasladowała 🙂
dzis idziemy do szwagierki tęczowej na 4 latka jej syna, bedzie cała rodzina Michała, myslałam że im powiemy, a michciu poprosił mnie żeby jeszcze nie mówić, widze że on poprostu boi się reakcji, powedział tylko niech jada na urlop najpierw a potem im powiemy, wiesz oni nie są jak twoi rodzice że się będą cieszyć. Smutno mi że michał ma taką rodzinę,
Miśka chyba usnęła, idę wytrzepać pościel i wtsawić pranie, a potem stopy musze ogarnąć, bo wołają o pomste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

Sztunia matko jak ja Ci wspolczuje tego samopoczucia
pamietam jak ja wegetowalam
koszmar
ale kazdy dzien do przodu i bedzie git !

pakowanie czas rozpoczac
a nie chce mi sie jak cholera
no i pogoda ma sie spierniczyc
w Wawie juz szaro-buro

Kasiak milego urlopu ! 🙂

LOla drzemie - ide polezec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody zasnal dopiero o 14tej, w tym czasie zrobilam sos do spagetti, wyszorowalam lazienke i uprzatnelam pokoje, jak mezul wroci z pracy to ma poodkurzac i powycierac podloge, a co w koncu to jego kolega do nas przychodzi ( w sumie nasz, ale bardziej jego 😜)

sztunia a w pracy juz wiedzą o ciązy?
a w ogole wczoraj minely 2 lata jak zrobilam test ciazowy, 3 dni spokoju bylo, a pozniej mialam codzienne rozmowy z kiblem ech
obym w drugiej ciazy tego nie doswiadczyla 😉
a ty sztunia wymiotywalas w ciazy z Majką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gonisz za szczęściem
A to ono ciebie goni
Wtedy nigdy przenigdy
Ciebie nie dogoni

Usiądź sobie na chwilę
Podstaw szczęściu stołeczek
Porozmawiaj troszeczkę
Zjedzcie kilka ciasteczek

Kiedy gonisz za szczęściem
Pomyśl, że w kółeczko
I zmęczycie się obaj
Odpocznijcie deczko

I z papieru motyle
Wyczarujcie rękami
A skrzydełka im w cętki
Pomalujcie farbkami

Kiedy gonisz za szczęściem
No i zrobisz bęc
Wtedy ono znienacka
Weźmie złapie cię

I podmucha kolanko
Łzę obetrze ci z oka
Wtedy będziesz już wiedział
Szczęście bardzo cię kocha.

Cieszmy się każdą chwilą razem z naszymi dziećmi, bo to całe szczęście… 🙂 dla wszystkich smutaśnych MAM i biednej Sztuni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamł
Sztunia tulę ale wiadomo że Fasolka rośnie
u mnie w domu cisza aż w uszach szumi dziewczyny z wielkim hukiem pojechały Patka mało nie dostała w dziob bo ona nie pojedzie i rozpętała się wojna domowa do autokaru prawi siłą ją wprowadziłam nie odzywa się do mnie wcale Werka napisała że jest ok i się cieszy że pojechała a Patka tez zadowolona ( podobno)

dobra idę sie po dopieszczać bo moje ciało pozarastało piety szorstkie odrobina spa w domu s
spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...