Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha

a ja chce 11 sierpnia bo od tego dnia maz ma wolne a od 13 jedziemy lansujemy sie nad morzem, a pozniej w okolicach Walcza, a pozniej w Chełmnie 🙂

trza by se jakies sniadanie zapodac, bo mlody juz wafelka wtrąbil 🤢

ilona- czy twoja Lenka od razu zatrybiła jak ma pic z tego kubka Lovi 360 bo moj nie kuma o co chodzi i oddaje mi kubek i pokazuje ze nic nie leci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

sprzedaliśmy wczoraj auto, teraz mam trochę fanu
bo będę sobie wybierać nowe 🙂

dziś mam z Rafałem 6 rocznicę, odkąd jesteśmy razem
nie spodziewam się niczego, bo skoro zapomniał o rocznicy ślubu
to tym bardziej nie będzie pamiętał o dzisiejszym dniu 😠

u nas ostatnio maruda przybrała nową formą,
kładzie się, drzew i wymachuje nogami, ale też go wtedy zostawiam i czekam aż sam wstanie 😜

Sztunia oficjalne potwierdzone gratulację 😘 😘

Basik chyba miała na lipiec termin o ile mnie pamięć nie myli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irysku ja Lence nalałam wody i ją zostawiłam z kubeczkiem i się sama nauczyła.A Igi umie pić z słomki?? jak nie to może kup mu soczek lub wodę z dziubkiem i może wtedy nauczy się że trzeba ciągnąć by leciało. W sumie chłopakowi nie dziwię się o co chodzi z "ciągnięciem" 😉 to nie jego rola 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello,

Wczoraj nawał pracy i nie bylo jak do was zajrzeć.

Sztunia Gratulacje juz oficjalne 🙂

Spamy piękne.

U nas jeszcze jakiejs wiekszej histeri nie bylo.
Jak zaczyna plakac bo mu czegos nie pozwalam to podobnie jak ilona staram sie zainteresowac go inna rzecza.
Czasami zdarzylo sie mnie uderzyc (zapewne nieswiadomie) wtedy stanowczym glosem powiedzialam ze nie wolno i brodka zaczela sie trzasc, przytulil sie wiec moze cos tam dociera 🙂

A ja od soboty urlop i jedziemy do mojej babci.
czekam na ten wyjazd jak wtedy gdy chodzilam do szkoly i czekalam na koniec roku zeby spedzic tam cale wakacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę Kasiak że Ty też do Babci jeździłaś tak jak ja 🙂 Tylko dostawałam świadectwo, przychodziłam do domu i się pakowałam by jak najszybciej jechać do dziadków i całe wakacje z nimi byłam 😁 Czasem chciałabym zaglądnąć w przeszłość...zjeść pomidorowej mojej babci albo ogórkowej albo barszczu czerwonego 🤪 Dzisiaj szłam ze spaceru to pachniało przysmażaną cebulką i mi się przypomniało jak u Babci zawsze była cebulka do ziemniaczków, taka pyszna


wczoraj Jacka kolega ze studiów założył konto na FB i mówię do Jacka ciekawe jak tam ich Julcia (miała padaczkę iopóźnienie rozwoju psychoruchowego) ale Dawid nie dodał zdjęć za to Ania miała i mówię o jak fajnie rośnie ale nie czytałam co ma napisane na tablicy. Dzisiaj zaglądam tak z ciekawości a Julcia nie żyje 😞 zmarła w maju 😞 miała 6 lat albo 5 😞 taka mała istotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/bobas-sliniak-na-rzep-z-kieszonka-rozne-kolory-i1731094302.html

polecam do nauki samodzielnego jedzenia.
]jest długi wiec mozna go przycisnac miseczka
ma kieszonke z którego mozna wybrac makaron
i jest ceratkowy co zabezpiecza dobrze ubranko i łatwo czyscic

hanula własnie wtrabia sama zupe i krzyczy niam niam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj tak ilona wakacji nigdy nie spedzalam w miescie.
Świadectwo w rece i biegiem torbe pakowac ina pociag.
I wracalam dopiero 31 sierpnia 🙂

Niezapomniane wakacje.

U nas slinik jest be.
Wiec ubranka brudzimy brudzimy i brudzimy.
Ku uciesze pralki 🙂

A my zakupilismy kubeczek najzwyklejszy dla Filipa.
Nawet nie myslalam ze tak szybko opanuje picie ze zwyklego kubka bez naszej pomocy.


Ilonka smutne slyszec ze mala istotka nie zyje.
Jakos nie moge zrozumiec dlaczego sie tak dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje pol wakacji to plaza, wydmy i morze ...
a drugie pol to wyjazdy z Rodzicami i ich znajomymi ( z Dziecmi )
do osrodkow wczasowych nad roznymi jeziorami
moi Rodzice zawsze prowadzili mega intensywne zycie towarzyskie
wiec tych znajomych mieli od ch !
no i jechalismy cala banda, zajmowalismy np 20 domkow w takim osrodku i siedzielismy 2 tyg
znajomi Rodzicow mieli Dzieciaki wiec dla mnie byly to male kolonie
w dzien szalenstwa nad jeziorem, wieczorami ogniska i grille ...
zajebiscie cudowne czasy ! 🙂

klapi ja jade autem wiec bede na tym parkingu, na Polach Moko
jak pojdziesz od Gesi w strone Pol to sie spikniemy

jesli chodzi o zwykly kubek to LOlka tez juz umie
ale zawsze napije sie - potem zaczyna sie bawic - chce wylewac - przelewac 🙂
takze u nas zwykly kubek narazie sie nie sprawdza
za bardzo kombinatorskie to moje Dziecko 🙂
obecnie mamy 3 rozne kubki, niekapki
i wtedy wiem, ze LOlka nic mi tam nie bedzie kombinowac

ilonka straszne gdy Dzieci umieraja
niewyobrazalnie straszne ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też opanowane jest picie ze zwykłego kubka i jedzenie łyżeczką oraz widelcem ale tym piciem z kubka to tak jak u dziewczyn pije pije do czasu aż się znudzi jej normalność więc wtedy zamienia się w diabełka i postanawia zrobic sobie ciapkę i wylewa do miseczki lub na talerzyk.Dlatego pijemy z lovi czy też z butelki ze słomką lub butelki z dziubkiem no chyba że je u mnie na kolanach to pije z normalnej szklaneczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Widze że wam rozmiarówek w butach brakuje. Nam też i bedziemy się przesiadać na 24-25. Ma to moje dziecko kopyto.
Dzisiaj Miś zaliczył I kleszcza. Już kiedyś z nogi mu sciagałam jak mu chodził a teraz penseta poszła w ruch. No i zniszczył najlepsze spodenki. Usuadł sobie na świezo malowanym. Oczywiście był wtedy pod opieką T. Od razu powiedziała ze mu kupi inne hehe
Pije mój szkodnik z niekapka. Bidonu nie łapie, ze szklanki coś tam łyknie ale wiecej rozleje.
W nocniku też woli stać niz siedzieć. Ostatnio upodobał sobie ziedzenie w kartonach czy skrzynkach. Wszystkie zabawki z nich wywali i lokuje tam swój tyłek.
To ja lece. Jakoś nie mam kiedy do was przysiąść.
Gratulacje fasolinki!!!!
Baj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iggi pije z bidonu ze slomka ale juz z kartonika nie (odwrotnie do Lili)
za to coraz lepiej radzi sobie ze zwyklego kubka 🙂
klapi my mamy podobny sliniak i taki z rekawkami tez mamy 🙂

dzis robilam grilla, teraz odwiozlam rodzicow a w tym czasie maz wykapal i uspil mlodego jak to milo jak ojciec potrafi sie dzieckiem zajac 🙂 a znam duzo facetow ktorzy ani razu pieluchy swym dzieciom nie przebrali 🤢
a i wygralam aukcje
adidaski mlodego niby rozmiar 24 ale wkladki tylko 13.5 wiec chyba beda pasowac 🙂

i juz sie zegnam ide przytulic sie do chlopa 🙂
milej upojnej nocy, kto moze, bo ja nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój smycur bije i pyskuje, ja jszcze jakoś ja poskramiam tak mi się wydaje moja mama tak samo, ale niania na wszytsko jej pozwala, ale jeszcze troszkę i sama zostanę na placu boju 🙂

co do picia lovi 360 jest spoko, szybko załapała, picie z kubeczka plastikowego z uszkami tez jej świetnie wychodzi, zawsze pije z niego przy śniadaniu, msze jej cały czas powtazać powoli bo czasem zamaszyście podchodzi do tego i się podlewa 🙂 picie ze słomki opanowane na wakacjach, tak samo jak z normalnej butelki (woda min).

a sliniaki tez są blee, woli na waleta jeść niż ubrać sliniak, ale np. jak jest głodna to podchodzi do swojego krzesełka i chce w nim siadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenka zawsze jak mamy coś jeść to biegnie najpierw do mikrofali i mówi pip pip pip 🙂 bo ona pipczy jak kończy podgrzewać 🙂 wie że będę wodę z lodówki dla niej podgrzewać a potem idziemy do stołu Lenka odsuwa mi krzesło i czeka aż usiądę i będzie mogła wgramolić mi się na kolana 🙂

A ostatnio nauczyła się mówić proszę a raczej pokazywać 🙂 jak coś chce to robi rączki jak do AMEN staje przede mną i krzyczy 🙂 PROSZ 🙂

DOBRANOCKUJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...