Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry
jak miło wstać i zobaczyć za oknem słoneczko 🙂 podobno tylko jeszcze dzisiaj i jutro więc trzeba się cieszyć wczoraj poprasowałam ubrania dziewczynom i zostawiłam na biurku żeby dzisiaj popakować w sobotę rano jadą i mamusia troszkę odpocznie jednak w czasie prasowania naszła mnie refleksja że czas najwyższy żeby zaczęły same myśleć o prasowaniu i na co dzień niech robią to same więc postanowiłam że od dzisiaj zaczynam tylko prać a później składać i do szafki a one po wyjęciu niech prasują niech poznają troszkę trudu kobiecego zresztą Patka ma już 13 lat więc czas najwyższy się uczyć chociaż dla niej obowiązek wyrzucania śmieci to katorga ale może jak raz czy drugi pójdzie w wygiętych ciuchach i się z niej pośmieją to zrozumie że trzeba dbać o wygląd oby bo jak na razie to jest cała moja była teściowa nic jej nie przeszkadza włącznie z brudem za paznokciami łooł ale się rozpisałam wena twórcza z rana
co do bucików to Arunia nosi 21 a w domu ie ma siły żeby miał cokolwiek oprócz skarpet na nóżkach ( chociaż i to nauczył się ściągać ) 😜 😜
wczoraj wołam rodzinkę na kolację tuptek biegnie wchodzi na nasze krzesło i siada do stołu po prostu ręce mi opadły że on już taki duży że potrafi sam na krzesełko wejść oczywiście trzeba będzie teraz bardziej uważać bo katastrofa pt upadek z krzesła wisi w powietrzu
dobra starczy tego pisania
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry!

Rafał oczywiście zapomniał o rocznicy, ale zrehabilitował się w
nocy 😜 😉

Xa niestety nie kuma, niekapka, z bidonu wylewa, więc my cały czas
butla 🤢
Jak jest głodny to, podobnie jak Lenka" staje przy blacie z mikrofalą i pokazuje.

Jutro z wieczora jedziemy na WOODSTOCK, niestety tylko na jeden dzień, ale
lepsze to niż nic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Filip też jak jest pora jedzenia leci do stolu i gramoli sie na krzeselko.
A co jak dorosli mogą to on tez chce miec swoje miejsce.

Picie idzie nam z wszystkiego a ostatnio postawilismy na butelki kubusia playa.
Sprawdzaja sie super.

Co do mowienia to trafila sie nam mala gadula (po mamie 🙂.
Wszystko powtorza a to tez zasluga przebywania z siostrzencami.
Przy nich zalapuje mase slow.
Minusy tez tego sa bo zle rzeczy tez od nich sie uczy.
Ahh zycie.

Wczoraj na polsat cafe ogladalam program o amerykanskich rodzinach ktore wychowuja dzieci w wierze katolickiej.
Ludzie jacys nienormalni.
Jak dla mnie tak sprane mozgi ze szok.
Karali dzieci biciem po rekach linijka.
Albo po tylku jakimis paskami.
I opowiadaja ze juz 6-miesieczne dziecko trzeba karac 😮

A jeden gosciu produkowal drewniane klapki do bicia dzieci i tlumaczyl jeszcze jak ich trzeba urzywac jeden klaps i pozniej trzeba minute odczekac bo to bedzie piekacy bol i zeby dziecko wiedzialo ze to kara.

Masakra jakas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramka na schody w końcu zrobiona. Znalazło się stare łóżeczko na strychu i załatwiło sprawę. Tylko nie wiem kto je na taki bezpłciowy kolor pomalował - nie do określenia kolor zielony taki rozwodniony blech. Przemaluje się i bedzie dobrze.
Agata udanego lotu. Lolka bedzie mieć frajde. Nowe miejsce do badań w końcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

ja lecę z Pyzą za niecałe dwa tygodnie. nie wiem, jak dam radę z tym wszystkim 🥴

pogoda dzisiaj do kitu.
co do gadania to Pyza głównie po swojemu, ale już czasem powie coś, co można "zrozumieć" 😉
"dadaj" na przykład, albo "ptaptap". nie wiem, czemu ona często wyrazy od końcowej sylaby mówi 😮

miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
czyzby mnie tu nie bylo, ale nic dziwnego, pogoda superowa wiec Igor od 11tej do 19tej byl caly czas na dworze, w miedzyczasie zaliczyl koszenie z dziadkiem (dziadek autorytet- uwielbiam patrzec, jak mlody leci za dziadkiem, gdy tylko dziadek pojdzie po cos, po kosiarke, po kosz, po miotle itp 😜 zaglada jak sie wlewa olej do kosiarki itp., wrzuca jablka i liscie do kosza 🙂 ) zaliczyl takze drzeme na dworze, obiad, podwieczorek i kapanie w basenie popoludniowe, ale wieczorem i tak musialam go kąpnąc, bo jadl serek i sie nim umazal 🙂
ale przynajmniej jak jadl ten serek to ogarnelam kuchnie, bo od wczoraj po grillu nie zmywalam 🤢

bogusia a my nadal bramki nie mamy na schody, tragedia 🤢
agata- ile cie taka przyjemnosc lotu kosztowala ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o to nie duzo nawet
ja tez padam , zrobilam dzis 2 prania, pozmywalam naczynia z 2 dni, umylam i poodkurzalam 2 auta i nie mam juz sil, zeby poukadac wyprane rzeczy do szaf ech

ide sie umyc i pospac, poki mlody sie jeszcze nie obudzil i nie przyjdzie do mego loza 🙂

Przespanych nocek zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wstałam rano z wielka radochą że jadę odebrać wiki z obozu sportowego w końcu to moja medalistka a tu laptop w pizdu siadl więc cały dzień akcja naprawa tzn facet w komputerowym walczył i z magicznego dnia wieki h.j teraz siedzę i na pusto coś instaluje ale cały rok pracy poszedł się jebać poczułam sie jakbym dostała brudną ścierą w pysk i juz nie wiem co mnie może jeszcze spotkać bo oststnio non stop : telefon skradziony, halogen w aucie i koszt w pip , firma dupa w szafie, teraz moja praca zdjecia i w ogóle czas który łapałam jak na lekarstwo poszedł w....
az mi wstyd ze wciąż marudze ale normalnie dziewczyny zabierzcie ode mnie tego jebanego pecha echh......................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
jak dobrze że dzisiaj piątek
wczoraj po pracy z Patką u ortodonty wizyta na 16 wróciłyśmy do domu 19 kolacja kąpiel małego usypianie 21 i zaczęłam prasowanie jutro jadą a ja w czarnej dupie masakra na domiar złego dzisiaj trzeba zapierdzielać do ortodonty raz jeszcze bo drut od aparatu kaleczy jej dziąsła aż krew leci zrobić zakupy im na drogę
powiem Wam że ja padam dodatkowo dalej boli mnie kość ogonowa miednica na szczęście nie ale jakby lekarz wiedział że ja zamiast na l4 to w pracy to dałby mi popalić jak nie wiem
co do cierpliwości to ja kupuję na targu w Będzinie ( w środy i soboty)
co do pecha to wiem co to jest tylko u mnie to same paskudztwa ze zdrowiem się czepiają
dobra biorę się za pracę to może uda mi się wcześniej uciec dzisiaj żeby to wszystko ogarnąć
pozdrawiam
a Emi ja też mam wrażenie że wszystko robię sama jednak te nasze chłopki roztropki nas wspierają d\gdziekolwiek są im tez nie jest lekko ze zostawiają to na naszych biednych główkach( tak to siebie tłumaczę hihihiih)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry! 🙂

Xa wstał dziś o 6, ale teraz już śpi ponownie 🙂

Noc podwójnie przyjemna..mąż mnie zaskakuje ostatnio 😜 ☺️

Emi, New tulaski, buziaczki i samej pozytywnej energii życzę 😘

Monia kciuki za pakowanie córek 🙂

Dziś wieczorem wyjeżdżamy na ostatni dzień Woodstock.
Moja mama zostaje na warcie.
Muszę się jeszcze spakować, zrobić pranie, kupić pieluchy
małe zakupy o! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello,

Dziewczyny wszystkim przeciwnosciom losu mowimy juz dosyc,

Ja wczoraj ogarnelam sterte prasowania, przyszykowalam zeczy swoje i mlodego.
Dzisiaj zostaje spakowanie walizki, w sobote na 4 godzinki do pracy i mam urlop 🤪

Emi wiem co czujesz ja tez niestety ze wzgledu na prace meza wszystko mam na glowie.
Oby tylko od wrzesnia sie to zmienilo.
Marze zeby miec go codziennie w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

kahna milego wyjazdu !
wyszalej sie tam i za mnie 🙂

Monia ogarniaj tam swoje Dziewczyny szybko i odpoczywaj !

Ania78 kochane i slodkie te nasze Aniolki, co ? 😉 😁

NEW wiadomo, ze jak sie pierdoli to najczesciej wszystko naraz
oby slonce Ci jak najszybciej zaswiecilo 🙂

a my wlasnie z LOlutkiem lecimy na PZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...