Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie kwietnióweczki 🙂
Nie było mnie cały dzień i ponad 45 stron do nadrobienia 😁
Byłam dzisiaj u gina i wszystko jest ok 🙂 Kazał sam iść mi na USG (bo on nie ma aparatury, a chodzę państwowo), a już myślałam, że będę musiała go zmuszać 😉 Wysyła mnie do innego gina na to usg, a ten przyjmuje tylko w pn i śr od 5.30 do 18.00. Ja JUŻ chcę widzieć moją dzidzię (!!!) więc będę musiała wywalczyć jak najbliższy termin 🙂 Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła pochwalić się Wam moim małym Konradkiem (bo ja czuję, że będzie chłopak-taka moja prywatna intuicja 😁 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A położna mówiła mi, że za 3 tyg mam zrobić morfologię i mocz, a jak przyjdę z wynikami to będziemy już słuchać tętna płodu 🙂 Byłam dzisiaj u lekarza z mamą, bo chciała iść, więc już z góry zapowiedziała, że wybiera się też na następną wizytę 🙂
A w poczekalni spotkałam moją wychowawczynię z liceum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noooo... i jeszcze 🙂 Nudności mi powoli przechodzą, ale męczy mnie zgaga 🙂 Więc dzidziuś urodzi się z włoskami 😉 I ja już wszędzie szukałąm ratunku, ale bałam się brać Manti itp. bez konsultacji, ale na szczęście okazało się, że spokojnie mogę jeść Rennie bo to dzidzi nie szkodzi, a mi przyniesie ulgę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonab świetny pomysł z tą masą 🙂

Basik mi na zgagę pomaga sok z kiszonej kapusty 🙂 jak mnie już zgaga czasem męczy to urodzę hippisa chyba hihihi

Amii właśnie przy siusianiu jak mięśnie się napinają to już ją chyba czuję 🙂

mojemu dziecku średnio pomidorówka smakowała 😞 wprawdzie nie zwracałam, ale cofnęło się brzydko kilka razy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moje maleństwo będzie łyse bo ja nie mam zgagi ale ja tez się łysa urodziłam i uwaga...cos niezwykłego bo urodziłam się z jednym ząbkiem na przodzie 🙂 i mam takie śmieszne zdjęcia jak byłam mała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...