Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi1986 napisał:
ja studiuje chcialam teraz isc na staz ale dzidzia zrobiła nam niespodzianke


no własnie ja aktualnie jestem na stażu (ogólnie to bezrobotna jestem,studia skonczylam ponad rok temu, pracowalam pózniej troszke, ale krótko i zmieniłam po ślubie miejsce zamieszkania-mieszkam od konca maja w innym miescie, gdzie szukalam pracy na stale, ale cienko bylo,głównie z powodu tego kryzysu. Zarejestrowalam sie w PUP i poszlam na staż). Jestem już od końcówki sierpnia na zwolnieniu z powodów zdrowotnych (miałam krwawienia wczesniej). Z mężem jesteśmy jednego zdania, że na L4 będę juz do końca stażu, czyli do konca listopada.

tak więc przesiaduję w domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maygirl ale plamienia już przeszły??
No to dużo tu leniuszków teraz 🙂prawie wszyscy siedzą na L4 🙂
A powiedzcie mi lekarz tez wam wypisuje na L4 grupę B1?? Bo mi taką pisze i to oznacza że muszę być w domu a ja tak cały czas siedzieć nie dam rady i muszę czasem wyjść na dwór na spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak,plamienia a raczej krwawienie (bo mialam to drugie tak obfite,do szpitala trzeba było,bo groznie wygladało). Głównie to miałam przez 1 wieczór i noc krwawienie,a potem przez 2 dni plamienia, dzieki zastrzykowi i tabletkom na podtrzymanie to wszytsko przeszło. Miałam duży skrzep krwi...na usg widziałam.

ale strachu sie najadlam i byłam normalnie w szoku jak nic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab napisał:
właśnie robię kawę inkę i zasiadam do oglądania 🙂


też piję kawę inkę teraz. taką z wanilią firmy ANATOL chyba 😉 była gdzies próbka w gazecie . Dodałam też mleka i mniam :P

a Drzyzga o której? juz? to wlacze i zrobię wreszcie przerwe od komputera.I tak juz przekroczylam limit dozwolony ciezarnej. Tak wiec dzis juz mnie tu raczej nie bedzie.Do jutra Kwietniówki 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam 15 która jak przyszła do nas po suknie ślubną to powiedziała że chce mieć 5 dzieci 😲 brała ślub przez sąd z chłopakiem 23 letnim. A jej siostra 17 letnia już po ślubie ale też w ciąży i dzieci urodziły im się miesiąc po miesiącu 🙂 często je spotykam 🙂 jak spacerują z bobasami...ale sa bardzo odpowiedzialne...obydwie na koniec roku miały czerwone paski nawet do salonu przyszły nam się świadectwem pochwalić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie mamuski 🙂
wiem,ze wiek ciązy liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki,no i tak właśnie zrobiłam,czyli wychodzi na 6 tydzień,byłam dziś u lekarza ale On nawet spojrzeć na mnie nie chiał 😞 powiedział,że jest zbyt wcześnie i nie może mi potwierdzić ciąży 😞 😞 😞 😞 w którym tygodniu miałyście potweirdzane ciąże???w prawdzie jest to moja druga ciąża ale przez te 3 lata to już sporo zapomniałam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam ciąże stwierdzoną w 4 tygodniu, najpierw zrobiłam test ciążowy, potem w szoku zawdzoniłam do mojej pani doktor, ona kazała zrobic test B-HCG i jak miałam wynik to dzwoniłam pędem do niej i kazała przyjechać. Zrobiła USG i do końca nawet nie była pewna czy to co widać to dzidzia. U mnie nie liczyła od miesiączki bo ja miałam dziwne owulację i z tym problemem to ja leczyłam się juz dwa lata. Ale na podstawie testu z laboratorium i USG oceniła 4 tydzień, no i się nie myliła
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...