Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
elkka na bolące od spania na boku biodra polecam gorąco włożyć między kolana jaśka. spróbuj i daj znać, czy Tobie też pomogło 🙂

Zyzia nawet nie wiesz, jak Ci współczuję....doskonale znam te uczucia, bo nawet teraz zdarza mi się taki gorszy dzień...bidulko! oby szybko przeszło i żebyś mogła wreszcie cieszyć się byciem w stanie błogosławionym 🙂

rozstępy to też niestety moi przyjaciele 😞 ale już smaruję się delikatnie kremikiem na brzuszek i piersi na razie...oby to pomogło. iskierko nie strasz 😉

Amii mam podobnie mięsne upodobania teraz 🙂 odrzuca mnie tylko od mielonego mięsa, nie wiem, czemu. a najchętniej jadłabym gotowane...i rosół (pomidorową po wczorajszej próbie zostawiam mężowi - ochotka jest ale...)

emii wracaj szybko do zdrówka...

kurde ale mnie dzisiaj mdli 😞 masakra...

a miałyście już badania krwi? jak często trzeba je robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o badania to jak poszlam na pierwsza ciazowa wizyte do gineksa byl 8 tydzien i przepisal mi chyba 10 pozycji badan (krew, mocz, kila, antygen hbs, tsh, cytomegalia, toxoplazmoza, grupa krwi) masakra. babka pobrala mi 3 fiolki krwi oczywiscie zaslablam. na kolejnej wizycie tj 11 tydzien kazal mi zrobic tylko mocz i krew. i tak juz chyba bedzie co wizyta.wspominal ze bardzeij szczegolowe to jeszcze w 3 trymestrze zrobimy. najgorsze to sa ceny tych badan no i w ogole prywatne wizyty jak u mnie w miescie to lekarze sie cenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam na początku ciązy krew i teraz w poniedziałek pojdę.
U mie stwierdzony konflikt muszę to kontrolować.

Chyba pojde do fryzjera, co prawda nie mam już co obcinać ale może coś wymyśli 🙂

Kozaki to dobra myśl, wczoraj kupiłam nowe. Kocham je 🙂



Kirrke jeszcze tylko kilka dni,damy radę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka1 napisał:
jesli chodzi o badania to jak poszlam na pierwsza ciazowa wizyte do gineksa byl 8 tydzien i przepisal mi chyba 10 pozycji badan (krew, mocz, kila, antygen hbs, tsh, cytomegalia, toxoplazmoza, grupa krwi) masakra. babka pobrala mi 3 fiolki krwi oczywiscie zaslablam. na kolejnej wizycie tj 11 tydzien kazal mi zrobic tylko mocz i krew. i tak juz chyba bedzie co wizyta.wspominal ze bardzeij szczegolowe to jeszcze w 3 trymestrze zrobimy. najgorsze to sa ceny tych badan no i w ogole prywatne wizyty jak u mnie w miescie to lekarze sie cenia

ja robie tak, że idę z rospiską od lekarza do mojego lekarza rodzinnego i on mi te badania przepisuję na kasę chorych i nie trzeba za nic płacić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amii ja znow ostatnio sie dowiedzialam ze jak prowadze ciaze u lekarza ktory nie pracuje w szpitalu gdzie bede rodzic to raczej milego porodu nie bede miala i za bardzo to skakac kolo mnie z usmiechem nie beda, skandal polskiego nfz.
co to kogo obchodzi i jak mozna w ogole miec takie podejscie i na glos takie rzeczy mowic!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii napisał:
Sztunia - a to przypadkiem nie ty pisałaś o tej przesuniętej owulacji? No i o ile ją masz przesunięto? Tzn. o ile jest ciąża młodsza według usg? Bo ja mam poślizg 3 tyg.

Musisz znaleźć profil - forum i tam się wkleja te suwaczki


ja miałam ostatnia miesiączkę 10 maj, a gin stwierdziła ze do zapłodnienia musiało dojść pod koniec czerwca, z moich wyliczeń wynika że jakieś 4, niecałe 5 tyg.

to weszłam na forum, tylko gdzie mam wklejać te adresy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak to nie chce ci lekarz rodzinny przepisac od gina zlecenia na wyniki. ja dostałam na wyniki w 5 tyg ciąży a poszlam zrobic w 7 tyg i normalnie prywatnie od gina dostałam wykaz wyników do zrobienia i poszłam do rodzinnego zeby przepisał mi na panstwowe zebym nie płaciła, wkoncu płace składki to przynajmniej niech mi badania zrobia a co łaske robią? ja wróciłam ze spacerku teraz troche odpoczywamy bo brzuszek w dole bardzo boli i lewy jajnik kuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...