Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja sobie tłumaczę, że przeciez tam wszystko rosnie i przemieszcza się więc czasem może cos zaboleć.

Czytałam o wielkościach Waszych brzuszków, ja już od dobrego miesiąca w jeansy nie mieściłam się żadne, mówię tu o pasie, i śmigam już w ciązowych spodniach, a koleąznki co w ciązy już były nie wierzą że dopiero jestem w tym miesiącu.
Może daltego że przed ciąża miałam płaski brzuch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sztunia nie wiadomo od czego zależy ta wielkość brzuszków bo ja płaska byłą strasznie a teraz mam troszeczkę wystający brzusiu ale wszystkie spodnie na mnie są dobre,nawet mam luzy jeszcze...także coś mi się wydaje śmiało jeszcze w nich poganiam bo w ciążowych to te gumki są za szerokie...jedynie jeszcze getry mi zostają 🙂 i tak zamierzam zimą śmigać...getry na pupcie i tunika i będzie dobrze...no chyba że znów będą takie mrozy to ubiorę się w kombinezon 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam wrażenie ,że mi brzuszek rośnie z dnia na dzień. W spodnie to już się nie dopinam (no może w jedną parę się mieszczę)ale wykożystuję patent z gumką recepturką i jakoś dalej śmigam w jeansach. Waga narazie nie podskoczyła a nawet spadła o 1kg 🙂
Ilonab getry to dobry pomysł pod warunkiem, że zima nie będzie mroźna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja to powinnam podłączyć się do wodopoju 🙂 nawet jak gdzieś idę to wodę zabieram ze sobą 🙂

Klapoucha na mnie rozmiaru w ciąży jeszcze nie wymyślono 🙂

Chyba zrobię dzisiaj zdjęcie i wstawię pierwsze żeby mieć później porównanie 🙂 tak będę jedno co miesiąc wstawiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, poczekam aż dojdzie przesyłka. na pewno się nie zmarnują, prędzej czy później będę je nosić 😉

kirrke, pewnie, że tak i chcę napisać "pamiętnik ciążowy" jako wspomnienie, jak się czułam czekając na nasz cud 🙂

klapoucha, właśnie skończyłam 1,5 litrową butlę 😉 sikamy jak strażacy na ogień chyba 😁

ilonko, korzystaj i wypoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja już zaczęłam pisać taki pamiętnik 🙂 Zaczęłam 1 września zaraz po tym jak się dowiedziałam , że będę mamą 🙂 No ale muszę się przyznać, że chwilę poczęcia też mam zapisaną ale w trochę innym pamiętniku 🙂 tego napewno dziecku nigdy nie pokaże ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke 😁 mój mąż bardzo żałuje, że nie jestem w stanie mu powiedzieć dokładnie, kiedy doszło do zapłodnienia 😉
tak sobie myślę, że jak Twoje dziecko będzie się spodziewało własnego dziecka, to możesz śmiało poczynić takie wyznanie, szczególnie jeśli okoliczności były hmm interesujące 😉

klapoucha ugasiłybyśmy niejeden porządny ogień teraz hahaha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny prosze o radę.
Mam w pracy "życzliwą koleżankę". Kóta zatruwa mi życie. Jak zaszłam w ciąże to rozpowiedziała że złapałam swojego faceta na dziecko. Na Boga jesteśmy razem ponad 5 lat i dziecko było w planach. Sama usilnie próbuje zajść w ciąże od roku. Próbowała mi wmówić że ja rozpowiadam że ona mi zazdrości. Błagam co za bzdrury. Ma mój nr gg i komentuje złośliwie każdy mój opis. Generalnie nie może się odczepić jak mucha gówna.
Wiem, wiem ignorować. Ale mi już nerwy puszczają!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...