Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tam czasem jezorek w piwku umocze ale nic wiecej, czasem tesciowa mnie winkiem poczestuje ale mimo ze odrobinke mozna w ciazy to ja jakos na procenty sie zablokowalam, wesolo to bedzie jak pzrestaniemy karmic i kieliszek sie wypije to po takiej abstynencji to chyba kacorek bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny

Ja dzisiaj wreszcie zainwestowałam w specyfiki dla kobiet w ciąży 😉 Muszę w końcu zacząć stosować, a na opakowaniu jest napisane od 4-tego miesiąca - takie z serii Perfect Mama.

Co do suszenia, to mnie bardzo suszy i w szczególności na noc ! A tokończy się ciągłym bieganiem do toalety.

Co do piwka to nie piłam w ciąży. Tzn.odkąd się dowiedziałam, bo pewnie jak byłam gdzieś w 2/3 tygodniu to z nieświadomości wypiłam 🙂 Powiem szczerze, że miałam już ogromną ochotę na winko lub piwo, ale się powstrzymałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to wtryniam ale pomarancze, ale zadko trafiam na dobre.
u mnie z obiadkami jest przekichane jak bylam na zwolnieniu to pichcilam a teraz jak wroce do domu o 16 to jak zabiore sie za szykowanie jedzonka to ciemnota i kolacja mie zastanie. a jesc sie dobrych rzeczy chce na predce. no niestety takie zycie. kuchareczka by sie przydala. nie ma to jak sie ma rodzicow albo babcie na miejscu. zawsze cieple jedzonko podane na czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...