Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam wizyte teraz w poniedzialek wiec zapytam sie ginekologa moj zapowiedział ze teraz idzie ze mna bo ostatnio był ale nie wszedl do gabinetu bo mu moja kolezanka powiedziala ze i tak nic jeszcze nie bedzie widac a było i to jak pieknie serduszka sobie posłuchałam i chyba tego bylo mu najbardziej zal potem siedział zgaszony cały wieczór, wiec mu powiedziałam zeby sie nikogo nie sluchał i sam robil to na co ma ochote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to mam namieszane z tymi wizytami. pierwszą, niejako przymusową, miałam w około 6 tygodniu tutaj. kolejne dwie w 9tc i 10tc w Polsce. a teraz to zupełnie nie wiem, kiedy będę miała kolejną - tu mam czekać na list od położnej czy ze szpitala, a do Polski lecę pod koniec listopada i jakoś około 15 grudnia będę miała badanie połówkowe chyba 🙂 także widzicie - zamieszanie niezłe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja termin porodu mam na poczatek kwietnia i do tej pory miałam już trzy razy USG. Na ostatnim gin mierzył kość nosowa mojego maleństwa bo podobno tak można wykryć wady płodu. Powiedział,że wszystko ok - jestem taka szczęśliwa 🙂
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie , dziewczyny cieszmy się tymi skarbami w brzuszku bo to wspaniałe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to moja pierwsza ciaża więc bardzo to przeżywam 🙂
piersze usg w 5 tyg drugie w 9 noi teraz w 12 tyg bylismy juz z męzem oboje 🙂 coś pięknego masz to już za soba?moj maż miał tak szczesliwa buźkę a ja cały czas płakałam, ze szczęścia oczywiście 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nie mam mdłości ale jestem straaaaaaaaaaasznie senna 🙂 🙂
a jak u Ciebie? na kiedy termin Amii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jak to Iskierka? 🙂 masz termin na 6-go marca 🙂 jak wynika z Twojego profilu 🙂 🙂to jak w końcu? 🙂

u mnie na 1-szego kwietnia, ale wiadomo jak to moze byc, moze maluszek bedzie sie spieszyl na swiat i urodzi sie juz w marcu 🙂

pozdrawiam i ide juz do lozeczka,dobranoc, slodkich snow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,ale się rozpisałyście nie byłam kilka dni i do przeczytania tyle że cały dzień przed komputerem spędzę ale od poniedziałku będę miała więcej czasu bo wręczę w pracy zielony druczek i sprawię radość szefostwu ale co zrobić nie daję rady może odpocznę troszkę w domu i wrócę jeszcze do pracy zobaczymy.
Miałam nadzieję że mam za sobą już nudności i wymioty a tu od dwóch dni nawrót i to z podwójna siłą 😞 🤢 a jeszcze doszła bezsenność moja druga połowa przeniosła się spać do młodszej czyli Werci bo stwierdził że ona mniej się kręci i przynajmniej można wstać wyspanym do pracy.
Trzymajcie się cieplutko wszystkie pociągające i przeziębione brzuszki szybko wracajcie do zdrowia a ja sobie obiecałam że postaram się być bardziej aktywna na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...