Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczyny.
Ja wczoraj wybrałam się na późno wieczorny spacer. Jak wróciam to raczyłam się lodami. no i dzisiaj skutki.
Mleko z czosnkiem i miodem.
W ulewe polazłam do apteki:dostałam Tamtum verde i oscillococcinum.
Zaraz spowrotem do łóżka.

Basik - wszystko się ułoży jak nie z tym to z innym. Teraz jest Twój czas i myśl pozytywnie.

Bakterie w moczu obecne. Norma to 130 czegoś tam ja za 1 razem miałam 850 a teraz 240. Wskzaznie do posiewu dopiero powyżej 1000, więc luzik.

Dzisiaj lekarz o 1520.

Skonsultowałam moje wyniki morfologii krwi z kolżanką po medycyie ogólnej i normy dla ciężarnych są trochę inne niż te ogólne, więc odrazu nie wpadajcie w panike. Tak jak ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 😉

smaka narobiłyście tym kakaem, mleko już podgrzewam 😉

pogoda bardzo nie sprzyja wychodzeniu, zwłaszcza że cały czas męczy mnie katar i kaszel, a domowe sposoby nie pomagają ;(

wizyta u lekarza dopiero 14.10 nie mogę się doczekać, aby dzidziusia obejrzeć 😉

na badaniach też mi wyszły bakterie w moczu...

Pozdrawiam i życzę optymistycznego myślenia w ten paskudny dzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jeśli chodzi o leki to powiem Wam, że w czasie mojej ciąży juz dość sporo ich wzięłam:

W dniu mojego ślubu jakieś owady pogryzły mi stopę i wtedy (nie wiedziałam, jeszcze, że będę mamą 🙂)dostałam Bistptol- podobno to antybiotyk

Ostatnio miałam złe wyniki moczu i dostałam antybiotyk 😞 przepisał mi go ginekolog więc mam nadzieję, że to nic nie zaszkodzi no ale to zawsze lek... 😞
na szczescie wyniki moczu się poprawiły.

Wspomne też, że byłam przeziębiona i też brałam leki..
Liczę na to, że wszsytko będzie dobrze i, że nie będzie to miało negatywnego wpływu na mojego skarbusia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Dziewczynki

Kirrke to w przyszły czwartek idziemy razem do lekarza 🙂 ja też mam wizytę i już nie mogę się doczekać 🙂

Ja na szczęście nie miałam bakterii w moczu i mam nadzieje że nie będę mieć. Może to dzięki temu iż używam Laktacyd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab, zrobię dzisiaj tą nasiadówkę, do słodkości Cię ciągnie? 🙂

Anulka co do Laktacydu to nie wiem, czy tu dostanę coś takiego, ale się rozejrzę.

ale to jakieś dziwne jest, szczypie tylko w nocy i rano...teraz byłam w łazience i nic, normalnie było 🤔 no nic, jakoś to będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laktacyd to dobra rzecz ale na początku jak go używałam lekko mnie szczypało a teraz sobie chwale.
A z tym szczypanie to najlepiej Ania jak zadzwonisz do położnej i się podpytasz co i jak.No chyba że pójdziesz do ogólnego ale na bank będą pobierać mocz i jeszcze raz badać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona świetny pomysł! koleżanka będzie u mnie za tydzień, poproszę, żeby mi przywiozła 🙂 a do ginekologa zadzwonię dzisiaj wieczorem i spytam. do GP (tutejszy rodzinny) mam wizytę na poniedziałek to tam tez może się coś dowiem.

czy Wam też rozum odbiera? na sobie mogę stwierdzić, że teraz jestem bardzo rozkojarzona i czasami robię rzeczy bezmyślne zupełnie...nie wspominając o zanikach pamięci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniki pamięci...masakra,zapominam o wszystkim.Już mnie to denerwuje 😞 bo czuje się jak jakaś opóźniona w rozwoju i że inni chyba też zaczynają mnie tak odbierać 😞

Kirrke na którą masz w czwartek lekarza 🙂 bo ja mam na 18 ale mogę przyjść o 15 😉 mam względy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wyjątkowy stan zaczyna być bardzo wyjątkowy 🙂

Staram się wstawić zdjęcie ale mój kochany Mąż coś mi w sieci namieszał i w laptopie nie mam internetu 😞 a przez komputer się nie da bo nie mam jak przesłać z komórki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obudziłam się z drzemki- nadal przeziębiona.

To jest link to strony z tabelka jakie badania w którym tygdniu powinny być robione: http://twoja-ciaza.com.pl/badania.php

a to link do badań krwi i moczu ale nie wiem na ile to prawdziwe, zawsze i tak lepiej zapytać lekarza: http://porady-poloznej.pl/interpretacja-wynikow-badan-krwi-w-ciazy/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...