Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pewnie ilu ludzi tyle jest przesądów...u nas najczęściej właśnie mówi się,że dziewczynka zabiera urodę,a chłopiec jej dodaje...choć np.moja bratowa w ostatniej ciąży brzydko wyglądała,miala plamy na buzi a był chłopak...przyjaciółka całą ciążę wcinała kwaśne i urodziła dziewczynkę...wszystko na opak..hehe :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jest o pępku że jak wystaje to chłopak a jak jest wklęsły to dziewczynka 🙂 🙃

Ale ja tam w to nie wieże...wiem że będzie u mnie chłopak bo z Męża strony są sami chłopcy także już się nastawiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mojego chłopa też sami faceci.
A ja bardzo bym chciała chłopca.


Z tym kilogramami to marudzicie 🙂 Jedna przytuje źle, druga nie przytuje źle. A ja zamierzam się tak nie przejmować. Fasola ma być zdrowa i to najważniejsze. Oczywiście zdrowy tryb życia, ale i trochę lenuichowania i obżarstwa - w końcu potem już nas nie będzie życie tak rzopieszczało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka1 jest taka gazeta m jak mama i tam są zawsze pokazane ćwiczenia na rożne partie ciała które możesz wykonywać podczas ciąży.
Ja osobiście ćwiczę na piłce dmuchanej która przyda się też jak będzie już bobasek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na uda by sie przydały... w kwietniu beda miały spory wysiłek,juz nie mówie o miesniach tam .. 😁 a u ns , od meza same chłopaki i z mojej strony tez sami faceci, wiec sadze ze chłopak bedzie. wg przesadów tez mi chłopak wychodzi 🙂 w kazdym razie, byle by zdrowe było 🙂 z sexem to mnie pocieszyłyscie 🙂 sadziłm ze tylko ja w ciazy taka oziembła.... mam ndzieje ze zgodnie z zapowiedziami to minie szybciutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...