Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czyli wychodzi na to ze jak leczysz sie prywatnie to na kazdej wizycie ma sie usg? moja kolezanka leczyla sie na kase i w czasie ciazy miala tylko 3 usg.
ile placicie za wizyte plus usg
u mnie 50 wizyta, 30usg, 20 cytologia
ale ostatnie usg takie szczegolowe to lacznie 140 mnie wynioslo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja chodze co miesiąc i nie na każdej wizycie mam usg robione...podobniez jesli wszystko jest ok to nie trzeba robic udg co miesiąc. ja miałam ostatnią wizytę 002 pazdziernika i doktorka mi dała posłuchac serduszka...troche sie zasmuciłam ze nie ma usg bo chciałam zobczyc jak wyglada dzidzia, jak sie rozwija. a następna wizytę mam dopiero 30 listopada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chodzę prywatnie usg plus wizyta 120 zł, ale lekarka świetna.

Jak narazie miałam USG na każdej wizycie. Miałam krwiaka więc może też przez to, ale nie sądzę, bo raz mi miała nie robić, a ja się spytałam i powiedziała, że to zależy tylko ode mnie 🙂 Teraz też chcę. Bo muszę sprawdzić czy zresorbował się ten krwiaczek do końca i ogólnie chcę widzieć dzidzię !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co zrobić spoglądali na mnie jak na głupia bo nie wszyscy wiedzą o moim stanie ale nic mnie to nie obchodzi od poniedziałku będę musiała być grzeczna bo wchodzi mi na kontrolę urząd skarbowy a jak tu pokarze nerwy to panie mi tez pewnie pokarzą hihiih.
Co do lekarza ja też chodzę prywatnie płacę 100 zł ale co wizyta miałam robione usg i widziałam maleńkie serduszko. A lekarz mimo że mężczyzna ma świetne podejście do kobiet i na domiar jest bardzo delikatny podczas badania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja tez mam napady złości, a dzisiaj już wylałam troche łez, nakrzyczałam na męża i wyprowadziłam się z domu, ale jak przyszłam do pracy to musiałam zadzwonic do Michała w innej sprawie i przy okazji poprosił żebym wróciła do domu bo nas kocha 🙂, oj robi się coś w główkę, ciekawe kiedy to minie.

A ja wizyta dopiera 20.10 będzie 17 tydz gdzieś i może razem wkońcu zobaczymi dzidka, bo ja poki co cały czas USG dopochwowe miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniadad byłam na pogotowi stomatologicznym w sobotę, już wcześniej pisałam o tym że koleś zaczął mi wiercić zęba bez znieczulenia aż złapałam go za rękę a on drze się puść tą rękę,puść tą rękę darłam się na całe gardło myślałam że z bólu zwarjuje 😞 a on jeszcze do tego nie ubrał rękawiczek 😮


Zadzwoniłam dzisiaj do najlepszego dentysty u nas ale nie mają miejsc i jak coś się zwolni to zadzwonią do mnie.Wiem że wydam 300zł za tego zęba ale zrobię wszystko by nie bolało.Dodam że oni leczą zęby laserowo także mówili że ma nic nie boleć (mam nadzieję )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam prywatną opieke medyczną z pracy, więc widzę że mnóstwo kasy zaoszczędzam.
Mam wizyty co ok 4-5 tygodni. Do tej pory 3 usg (2 zlecone przez lekarza i jedna na ibie przyjec bo plamiłam).
Za to co 4 tyg krew i mocz.

Jestem przeciwna robieniu tak często usg, chyba że są powody. Usg to dzwięki o bardzo wysokiej częstotliwości i dzieci tego nie lubią.Dlatego czasem tak nerwowo się zachowują. Oczywiście to wspaniałe widzieć własne dziecko, ale nie kosztem jego zdenerwowanie.

Lece zaraz do lekarza.
Ciekawe co bedzie nowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,
Również jestem kwietnióweczką w związku z czym ogromnie się cieszę :P
Czytam sobie Wasze wypowiedzi od jakiegoś czasu, no i postanowiłam się wreszcie oficjalnie do Was przyłączyć.
W zasadzie zmobilizowała mnie wypowiedź Klapouchy (oklaski). Bardzo spodobała mi się jej opinia (z którą zgadzam się w 100%) dotycząca unikania częstych USG. Naprawdę trzy takie badania w prawidłowo przebiegającej ciąży wystarczą by lekarz wiedział czy Maluszek rozwija się prawidłowo.
Raz jeszcze serdecznie Was witam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,tak bardzo chciałabym tu z wami popisac ale nie mam czasu,mama jest w szpitalu,czeka ją operacja ręki,do tego wyszło ,ze ma bardzo chore nerki,niewiadomo co z tego wyjdzie,czy nie będzie trzeba jej przewieść do innego szpitala,póki co nie mogą zrobić operacji ,bo ma za dużo potasu 😞
Jejku dziewczyny jestem taka zaganiana,że szok,zapomiałam o swojej wczorajszej wizycie u gina,ale zapisałam się na piątek,najgorsze,ze tylko ja i tata opiekujemy się mamą ,moja siostra nie chętnie do niej jeżdzi...jest starsza ma 36lat,szkoda gadać,zmusic też jej nie zmusze,a ja tak latam od szpitala,przedszkola,jeszcze obiad 😞
myślę o was codziennie,ale mam jeszcze jedno swoje macierzyste forum na które staram się chociaż zerknąć i tu do was tez 🙂
3majcie się ciepło,nie denerwujcie się złość piękności szkodzi,pogłaszczcie brzuszki od cioci iskierki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonab czytałam że byłaś na pogotowiu i dlatego też bałam się iść ze sobą bo stwierdziłam że jak ma bolec to lepiej niech poczeka aż fasolinka pojawi się na świecie. Teraz nawet u dentysty zależy od podejścia lekarza do pacjenta.
Iskierka25 trzymamy kciuki za mamę a Ty mimo nawału obowiązków dbaj o siebie.
Co płci fasolinki to nic nie wiem to dopiero około 16 tygodnia lekarze mówią ja jak byłam w poprzedniej ciąży to powiedzieli mi że chłopiec więc się cieszyłam Sebastiankiem a w końcu wyskoczyła Weronika ale to było kilka lat temu więc mieli gorszy sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...