Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamuski troche mialam do nadrobienia od wczorajszego wieczorka. co do plci ja juz bym chciala wiedziec z dziewczynki i z synka tak samo bym sie cieszyła ale serducho mi podpowiada ze bedzie synus...nie wiem jak sie wazy dzidziusia w brzuchu ale napewno 2 listopada sie dowiem ale ten czas leci. wydaje mi sie jakbym wczoraj zrobiła test i pokazały sie dwie kreski a tu zaraz bedzie lecial 14 tydzień a od zrobienia testu jakies 12 tyg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
macie racje czas nam leci od wizyty do wizyty, zanim sie obejrzymy bedziemy zamiast na forum pisac na spacerki chodzic z wozeczkami i dzidziusiami,
moja kolejna wizyta wypada na 16 tydzien ale nie wiem czy juz chce wiedziec jaka plec dziecka jest, mysle ze i do porodu moglabym wytrzymac, ale pewnie lekarz jak bedzie wiedzial to sam zapyta i wtedy to juz nie wytrzymam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
starlight no to najpiekniejszy prezent jubileuszowy!!!
co do ubranek to znow slyszalam przesad ze nie powinno za wczasu sie takich zakupow robic, ja dopiero w lutym planuje zaczac rozgladac sie za wyprawka dla bobasa, poki co buszuje po necie i upatruje rzeczy slodziutkie malutkie takie ach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi wyznacza wizyty co miesiac ale widzialam po minie lekarza ze jakby wczesniej mnie wpisal w kalendarz to bylby bardziej zadowolony, ale ze wszystko jest okej to powiedzial ze nie ma potrzeby,natomiast w kolejce do lekarza kobitki mowily ze niektore to juz szpital zaliczyly leczenia antybiotykami i musialy sie co 2 tyg pokazywac, to chyba juz zalezy indywidualnie od ciazy no i od lekarza, ponoc w 3 trymestrze to juz sie czesciej chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asienka najwspanialszy prezent z możliwych 🙂

A co do ciuszków to ja jestem w tej dobrej sytuacji że już mam 3 torby ciuszków po dzieciach mojej siostry. A wiadomo jak takie maleństwo szybko wyrośnie z tych najmniejszych rozmiarów. Oprócz ciuszków to wiele innych rzeczy nam się dostanie typu łóżeczko.
Dziękować Bogu za starsze siostry :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzusie ja właśnie rzuciłam teczką z dokumentami przez biurko i wyszłam z pracy. Teraz siedzę w domu i płaczę bo mi nerwy puściły.
Ilonab ja byłam wczoraj u dentysty i miałam leczone 2 zęby powiedziałam że jestem w ciąży i dostałam specjalne znieczulenie które nie zaszkodzi fasolince zresztą moja pani doktór wie że ja bez znieczulenia nie siądę na fotelu. 🥴 Więc nie męcz się i idź do gabinetu tam Ci na pewno pomogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...