Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emi - raz jeszcze gratulacje!

Anka73 - też jestem przekonana, że za niedługo poczujesz zastrzyk energii i na dobre wejdziesz pełną parą w drugi (jak większość uważa - najlepszy) trymestr :P

Grzybki marynowane? Nie tym razem.
Mój mężuś właśnie mi robi jakże znaną i popularną sałatkę warzywną... Sam! Jestem z niego dumna 😆 i bardzo spragniona takiej sałatki od rana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No szukam imiona dla chłopca i nic mi nie podchodzi 😞
Iwo mi się podoba, Natan - może ale nie jestem przekonana.
Zaliczyam już kilka ksiąg imion i dupa !
Dla dziewczynki już chyba ustalone, tylko trzeba wybrać: Lena- mój faworyt, Pola - na dniach mi wpadło do głowy i Julia bo Bartek chciał, ale ostatnio mu Pola przypadła do gustu więc może konsensus osiągniemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrej nocki, na mnie już też pora
(zaczęłam oglądać w TV jakiś horror i chyba nie powinnam tego dalej ciągnąć...)

Ania-tak waśnie mężuś zaplanował, zrobił z odpowiednio dużym zapasem, na dni kilka; bo ochota na tę sałatkę szybko mi nie przejdzie :P
My też ostatnio postawiliśmy na Jukę, ale właśnie zobaczyłam, że to w ostatnich latach (połowa 2009, 2008, 2007 a dalej już nie sprawdzałam) najpopularniejsze imię dla dziewczynki... Szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzałeczka grubaski.
O żurawince nie słyszałam, ale picie soczku na pewno nie zaszkodzi.
Szykuję się zaraz do miasta na zakupki i nie ma bata - muszę wrócić ze spodniami ciążowymi.
Nawet mi się chce wyjść z domu, a to już jakiś postęp 😆
Idę się kąpnąć i wypacykować twarz jakimś podkładem co by ludzi nie straszyć swoją alabastrową skórą 😉
Pozdrawiam Was i życzę udanego i spokojnego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc ilona, pilam kiedys ten soczek rozpuszczalam sobie z woda mineralizowana lekko gazowana, szczerze niezaspecjalnie przepadam ale jak Tobie smakuje i jest wskazane to przeciez mozna pic, ja osobiscie jestem na etapie picia herbaty z sokiem malinowym z lipa, bez herbaty dnia nie przezyje, moja babcia z mama zapijaja sie zurawinka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzucholki 🙂

klapoucha to jeśli jeszcze się wdrapiesz w pindrzenie - koniecznie proszę o fotkę 😁

Ania73 imienniczko moja 😁 jak znajdziesz jakieś fajoskie gatki to wrzucaj foty!

takie mam skrzywienie, że lubię zdjęcia!

źle spałam. pierwszy raz od dawien dawna. budziłam się. robiłam kakao. spałam i budziłam się spocona jak mysz. dobrze, że dzisiaj dostałam paczkę od psiapsiółki..." 😜olka" Gretkowskiej jest wspaniała. czyta się aż oczy bolą. a hormony nadal trzymają mnie w dole i chyba chcą przysypać wapnem 😠

życzenia na dzisiaj: żeby u Was pogoda zewnętrzna i wewnętrzna wyglądały o niebo lepiej niż tu 🙂

ale ze mnie gaduła...rany...buziam i do sklikania.

p.s. jaka walka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie 🙂

Wczoraj mialam koszmarny dzien ...
W nocy wpadlam na "wspanialy" pomysl zeby sie napic soku z czarnej porzeczki wiec juz od rana wisialam nad kibelkiem - i tak przez caly dzien wczoraj ...
Nie wiem juz czy to ten sok czy po prostu nudnosci mnie dopadly ( bo przeciez juz bylo lepiej 🥴 )
Dziewczyny, napiszcie czy jeszcze miewacie nudnosci lub wymioty ? 🤔

A tak w ogole to emi1986 - GRATULACJE 🙂
Duzo tego czytania od wczoraj ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w aptece i Pani bardziej poleciła mi tabletki niż sok z żurawiny bo powiedziała że mogę po nim zwracać jeśli mi smak nie podejdzie i po co dwa razy kasę tracić.

Jeśli chodzi o ubranka to jest teraz "cenowy szał" w C&A kupiłam sobie sukienkę wełnianą za 55zł a sweterki takie fajne były od 22 do 39zł.Bardzo duży wybór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...