Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Rosnace Brzuszki 🙂

Wpadlam na chwile zobaczyc co robicie 🙂

ilonab o matko! 🙂 jakis fatalny ten facet z fotki 🤢

Dzisiaj od rana "jade" na chipsach i jajkach z majonezem ( tak na zmiane ) 😮 Nic innego mnie nie interesuje ...
Jak slysze o tym zdrowym odzywianiu w ciazy to wszystkiego mi sie odechciewa. Chociaz sie staram - chyba odzywiam sie teraz najgorzej w zyciu 🥴

nalwos no to dopiero bedzie roznica na zdjeciu ( tym z 15 tyg ) Dzidzia w pelnej krasie 🙂

Ps. Testuje suwaczka - pozazdroscilam Wam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agatta jak napisałaś że jesz jajka aż mi wszystko stanęło w gardle 😞 ja ostatnio pół nocy po jajkach zwracałam...ale na chipsy też mam ochotę 🙂 tylko nikt do sklepu nie chce iść 😠
więc wyjadam owoce i przed chwilą myślałam że kibelek rozniosę po kiwi ☺️ dobry sposób na wzdęcia i zaparcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladałam jak mamusie z czerwca świetnie ubierają swoje Maluszki w różne "kombinezonki zwierzaczki" i tak sobie pomyślałam że za 6 miesięcy my też będziemy szaleć 🙂 już się nie mogę doczekać jak poczuję zapach oliwki na malutkim ciałku i wycałuje małe stópki,nosiu,brzusiu ale będzie bosko 🙂

zaraz się rozkleję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladałam jak mamusie z czerwca świetnie ubierają swoje Maluszki w różne "kombinezonki zwierzaczki" i tak sobie pomyślałam że za 6 miesięcy my też będziemy szaleć 🙂 już się nie mogę doczekać jak poczuję zapach oliwki na malutkim ciałku i wycałuje małe stópki,nosiu,brzusiu ale będzie bosko 🙂

zaraz się rozkleję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ja dzisiaj w plenerze wylądowałam pojechaliśmy do lasu na spacer żeby nasz wariat się wybiegał a my dotlenili obiadek był w termosach więc dobrze że ugotowałam go tak wcześnie 😆
ja też już chciałabym tulić swojego Aniołka w ramionach ale szybko minie
byłam kilka dni temu u koleżanki a ona ma termin na początek grudnia i już czeka z niecierpliwością i może szaleć z zakupami 🤪 ja też chce biegać po sklepach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie cały weekend i teraz nadrabiam zaległości.

Agatta – ja właściwie zaczęłam wymiotować dopiero jak kończyłam 1. trymestr. :X I nadal sporadycznie mi się zdarza rano.

Ewi24 – misterna robota ta Twoja fryzura! 😮

Ania73 – ogrodniczki fajne, niestandardowe. Sztruksy też pewnie wygodne, ale ja osobiście za tym materiałem nie przepadam. Widzę, że kupiłaś właśnie na Wileńskiej. Też tam byłam ostatnio, ale jakoś nie miałam nastroju na zakupy, a spodnie nabyłam już wcześniej gdzie indziej

Amii – serdecznie współczuję z powodu śmierci Twojej babci

Nalwos – czekamy na aktualne zdjęcie maluszka, faktycznie różnica będzie nie z tej ziemi... 😲

W temacie wzruszeń: byłam dzisiaj z mężem na pięknym filmie dokumentalnym " 😜oród w ekstazie". Niesamowity! Od pierwszej sceny płakałam ze wzruszenia rzewnymi łzami... Nie mogłam się powstrzymać! Ciary na plecach. Polecam serdecznie jeśli tylko kiedykolwiek i gdziekolwiek będziecie miały okazję go obejrzeć (wiem że jest emitowany w różnych miejscowościach w ramach akcji Fundacji Rodzić po Ludzku, dla zainteresowanych przesyłam link do strony o filmie: http://www.rodzicpoludzku.pl/Aktualnosci/Film-Porod-w-ekstazie.html).
Mąż też wzruszony, uwrażliwiony i nie może się doczekać szkoły rodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab no ja mam tylko nadzieje, ze dzisiejszej nocy nie spotka mnie taka "przyjemnosc" jak Ciebie po tych jajkach 😉

Moj Pan cos nie w humorze - od rana leniuchujemy i "przewalamy sie" po domu ... wiec mi tez juz zaczyna to przeszkadzac.
Nie lubie takiej przedluzajacej sie bezczynnosci. Niby fajnie, niby super, ale ja to jednak pracoholik jestem i co za duzo to niezdrowo ... 🙂

moniadad zazdroszcze aktywnie spedzonego dnia. SUPER 🙂
Ja to dzisiaj totalna "wegetacja" 🤢

JoZo - czy mega nadwrazliwa osoba ( bo taka obecnie jestem ) ma w ogole szanse obejrzec ten film czy zatonie w potokach lez i nic nie zobaczy ?

Amii – przylaczam sie do wspolczuc z powodu smierci Twojej babci ( wlasnie doczytalam )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonab - zgadzam się z Tobą; nie najlepsze mam zdanie o większości naszych porodówek. 😞 Ale jestem głęboko przekonana, że najważniejsza jest wiedza (nie tylko lekarzy i położnych, ale też rodzącej) co przekłada się na komfort rodzenia związany z warunkami jakie sobie stworzymy i na jak wiele (niepotrzebnych)ingerencji sobie pozwolimy. Najważniejsza więc zaufana i znająca siłę porodów naturalnych bez żadnych ingerencji położna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta - spokojnie, film jest mega wzruszający, ale jestem przekonana, że dasz radę 🙂 To przede wszystkim bardzo dobry dokument. A że hormony nam buzują to nawet widok pary przytulonej w oczekiwaniu na skurcz (że już nie wspomnę o widoku dzieciątka kładzionego na brzuchu mamy zaraz po narodzinach) wywołuje łzy wzruszenia.
Ja ten film oglądałam już raz na warszawskiej premierze rok temu. Wtedy też się wzruszyłam, może i nawet uroniłam łezkę; ale teraz to dopiero był czad - łzy kapały ale głowa wszystko rejestrowała; ale przecież oglądałam go z innej zupełnie perspektywy. No i tym razem był ze mną mąż i ściskał mnie za rękę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo kurcze jak Cie czytam to juz sam Twoj opis mnie wzrusza, heh ☺️ Postaram sie dotrzec do filmu - wyciagne mojego Pana - niech tez sie troche powzrusza i za reke potrzyma 😉

No nic - to ja sie juz dzisiaj pozegnam ...
Ide sie nasmarowac oliwkami w wannie 🙂
Dobranoc Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...