Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nalwos ja w pierwszej ciazy mialam takie bole codziennie w pierwszym trymestrze i troche w drugim,teraz tez tak mam. Jesli nie sa zbyt silne to wszystko jest ok,to macica sie rozciaga,ale oczywiscie informuj o wszystkim lekarza.
JoZo musze koniecznie zobaczyc ten film w calosci 🙂 tylko nie wiem jak to zrobie,nie mieszkam w Polsce.Nawet nie bede mogla przyjechac do POlski na swieta B.Narodzenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja bylam u gineksa juz 3 razy teraz ide za 3 tyg, do tej pory mialam 2 usg , jedno potwierdzajace ciaze a drugie takie szczegolowe pomiarowe, teraz lekarz nie proponowal bo skoro jest okej patrzac na badania i wywiad i badanie reczne to nie ma potrzeby, ale taka wizyta bez zobaczenia dzidziusia to straszna niepewnosc dlatego wyczekuje 19 listopada gdy razem z mezem zobaczymy naszego dzidziusia, nie wypowiadam sie co do szkodliwosci bo sie nie znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadzikM wiem, jak to jest bo też mieszkam w UK :/ mnie to na przykład bardzo stresuje, że przynajmniej raz w trymestrze nie mogę swojego dziecka zobaczyć...a zestresowana matka to chyba niezbyt dobre opakowanie dla Bobasa...ale oni tu tak mają 😠 żałują kasy na nas i tyle.

dziewczyny, jestem załamana! kupiliśmy wagę (poprzednia się zepsuła) i okazało się, że ja już 3kg do przodu mam ;( masakra normalnie...jak tak dalej pójdzie, to do świąt będę się toczyć jak piłka. aż zgłodniałam od tych stresów 🤪 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam 🙂

Ja też mieszkam w UK i USG bede miała tylko dwa przez całą ciąże ale nienażekam bo w Polsce też miałam tylko dwa razy.Ja tam wole żeby dzidzia mieszkała sobie w brzuszku w spokoju.Im mniej ingerencji tym lepiej,a do tego niema tu badań ginekologicznych,poprostu super.W Polsce ciągle we mnie grzebali bo miałam ciąże zagrożoną a pózniej przenoszoną i naprawde nie wspominam tego najlepiej.Tak więca tym razem pełny luz:laugh:

Dużo spokoju 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Robalki

Ania, haha 3 kg. Ale brzuszek to by się chciało mieć. I cycki?
3 kg to w normie. A bawłankami na święta będziemy wszystkie.

Barbara - powidzenia i Ginexa. Usg- w razie potrzeby. Dzieci nie lubią ultradzwięków i bardzo je dnerwują. Występuje też dodania korelacja pomiędzy częstymi badaniami USG a leworęcznościa.


Bogusia- szkoły rodzenia są bezpłatne w miejscu zameldowania lub pracy lub uczenia się.



A co do moich rozterek to fakt że konflikt przy pierwszej cięzy to rzadko, bo krew się miesza przy porodzie najczęciej. Ale jak dziecko urodzi sie z "-" to konfilt nie następuje. Ale zmartwienie jest.

Co do toxoplzmozy- to ja jako dzieciak wytarmosiłam całe stada kotów psó i innych i nie mam przeciwciał na toxoplazmoze. Na dodatek jadałam dużo surowego mięsa (tatar, łosoś, sushi, śledzie - bo tak też mozna się zaraźić) i nie zachorowałam. Dziwne, co?

A na różyczke wszystkie byłymy szczepione w wielu lat 13 więc to już nie jest taki problem.

łojezuś ile napisłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak z waszymi emocjami ? Spodziewałam się rozczulania i płaczu - co byłoby zupełnym zjawiskiem w moim wydaniu bo raczej uchodzę za wredotę:P A tu mega wredota mnie ogarnęła- sama bym sie nie zniosła jakbym miała na siebie patrzeć i słuchać!! 🙃 AŻ MI GŁUPIO że taka jestem czepialska kłutliwa i wredna.......Jak tak dalej będzie to zostane sama jak palec w ...nosie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OJ jeśli chodzi o emocje to ja nie narzekam.Mój przyszły mężuś przeszedł kolejny etap aby dostać sie do pracy w Straży Pożarnej. Przeżywam wszystko gorzej niż on. Wszyscy mi mówią że mam sie nie denerwować a to sie tak nie da. Przecież to moja połówka. A tak jestem kłótliwa potem rycze potem sie śmieje. A na twarzy jakie mam rewolucję jednego dnia się budzę a tu gadżety na buzi na drugi dzien nie ma po nich śladu. Dziwne cio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...