Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej

Też oglądałam Rozmowy w Toku.

Przytyć 30 kg to naprawdę dużo, aż sama się boję bo ja już przytyłam 4kg i dalej jem i jem. Ale brzuszek mam raczej mniejszy.


Fajny był ten facet - co gadał o akceptacji rozstępów 🙂 bardzo optymistyczny koleś 🙂

Z twarzy takie ładne, zadbane dziewczyny, ale no cóż, jakoś może da się te rozstępy zlikwidować, czego im życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja oczywiście nie pamiętam kto i co :P
więc: ładne biedronki, witam nowy brzuszek, a na rozstępy Perfecta mama i też tej firmy chłodzący krem na nogi zapobiegawczo.
Ostatnio naczytałam się, ze fajnie przeciw rozstępom działa oliwka i tam polecano oliwkę HiPP. Pewnie taka jak każda inna ale za jej zapach oddałabym wszystkie inne no i ma taką butelkę niekapkę 🙂
Co do zdolności i hobby to moim jest robienie różnych rzeczy z drewna, ale takich dużych, np. maskownica na rury c.o., a marzeniem własny warsztat stolarski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok za zmykam
zabieramy się za oświetlenie na poddaszu, ileż mozna zyć z samymi zarówkami, a w końcu wyprodukowali takie lampki punktowe o jakich myslałam więc trzeba się wziąć do pracy 🙂
oooo ale poki co brzudula, no że chyba mąż zapłaci 200zł jak w cenniku? NIE- sam ogląda 🙂

papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuszki nie zaglądałam 2 dni a teraz zaległości straszne. Postaram się nadrobić jak najszybciej ale wątpię że dzisiaj bo mieliśmy z Arusiem ochotę na śledzie a teraz wychodzą nam bokiem strułam się jak nie wiem. 🤢
Co do przytycia ja w ciąży z Weroniką przytyłam 31 kg ☺️ od 3 miesiąca leżałam na podtrzymaniu i dostawałam sterydy a na rozstępy położna poradziła mi coś super teraz też stosuję zwykła maść z witaminą a działa rewelacyjnie a i cena super 2,5zł za tubkę.
Ja dzisiaj kupiłam śpioszki i kaftanik z napisem "kawaler do wzięcia"mama po prostu zaczyna szaleć.:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki, wróciłam (znów:P ) od lekarza. Jak się okazało po wczorajszej wizycie wcięło mi kartę ciąży i musiałam w te pędy pojechać do Koszalina żeby mi lekarz odpis zrobił. Co do bóli to- asmag - podobno brak magnezu też ma wpływ na bóle bo macica to mięsień i może boleć z powodu jego braku. I dostałam opierdziel - bo chciałam wyżebrać USG - coby tego pisorka małego zobaczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez gin powiedzial, ze na bole macicy profilaktycznie mozna zazywac magnez do tych moich witamin ktore biore. Ale na szczescie bole ktore byly 2 tyg.temu nie powrocily wiec ok, ale i tak bede ten magnez lykac, bo to profilaktycznie zebym nie miala skurczow lydek wiec tez sie przyda 🙂

co do rozstepow prawda jest taka ze jesli ma sie skore sklonna do rozstepow to cuda nie pomoga i zadne smarowidla a i tak beda nowe :P

moja mama niczym sie nie smarowala i zero rozstepow, no coz taki urok jej skory, a ja juz mam inny typ skory i nawet przed ciaza mialam rozstepy wiec teraz pewno i tak bede miec :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...