Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kurcze ale załamka Jakub na pierwszym miejscu 😞

A tam i tak będzie Kubuś bo ja wymiękam jak słyszę to imię 😞 podobał mi się jeszcze Oliwier ale Jacek takiego nie chce...więc zostało Kubuś Bubuś 🙂 Przynajmniej nie będzie samo jak jego mamusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja siostra dała niedawno Michał. Prześliczne imię.

Mnie bardzo bardzo podoba się imię Maja, miałam tak dać dla dziewczynki, ale mój się nie zgodził za bardzo. Prześliczne naprawdę.

Tak naprawdę to te najfajniejsze są teraz najbardziej popularne, a co się będziemy przejmować :p

Ma być takie jak nam się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam od kilku dni takie uczucie jakbym coś sobie zgniatała a dzisiaj chyba coś Dzidzi nie pasowało bo aż kopało i się przeraziłam troszkę tym 😞 mam nadzieje że krzywdy nie zrobiłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona poruszylas dobry temat 🙂
buty jeszcze sama wcisne ale skarpety ciezko sie zaklada bo wymaga to wiekszego sklonu i zgiecia 🙂
smialam sie do meza ze jeszcze troche i bedzie musial mi pomagac a on powiedzial ze moze zakladac ale smrodow zdejmowac nie bedzie hehehe
ciezkawo tez robi mi sie w wannie ale poki co jestem samodzielna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wannie to ja jeszcze jak rybka pływa 🙂 a na szczęście wanna wielka więc będę się w niej do końca mieścić 🙂

EMI mi też się Klaudia nie podoba bo tak miała była mojego Męża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jedyny problem narazie odczuwam w lozku ... mam teraz 3 pozycje do spania - prawy bok, lewy bok i czasami na plecach ... strasznie brakuje mi spania na brzuchu ☺️ i takiego swobodnego "przewalania" sie po lozku ...

ze skarpetami sobie radze ( chyba, ze brzuch boli ), ale kozaki - juz gorzej ... srodek ciezkosci sie zmienia i ustac na jednej nodze nie moge 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...