Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Kuleczki 🙂

Rodzinka dzis wyjechala ... wiec nareszcie relaksuje sie w ciszy i spokoju ... nawet sie ciesze, ze juz pojechali bo w tym naszym mini mieszkanku bylo jednak dosc tloczno ...
+ ciagla walka o dostep do kibelka 😉

Bylismy jeszcze wczoraj, rodzinnie na starym miescie - na jarmarku gwiazdkowym ... fajnie bylo ... swiatelka, aniolki, swieczki, ozdoby choinkowe i te wszystkie pozostale swiateczne "szmery-bajery" ... i najwazniejsze - jedzonko ☺️ ... chlebek ze smalcem, oscypki pieczone, jakies pierogi z pieca, pierogi z patelni ( PYCHA 🤪 ) ... a do tego grzaniec, ktorego niestety nie moglam, ale pachnial pieknie ... ☺️ ( polecam taki spacerek Kuleczkom z Wawy 🙂 )

Oczywiscie nazarlam sie za wszystkie czasy 🤪

klapouszek wspolczuje remontu ( niedawno przechodzilam calego mieszkania ) - zycze Ci lepszej "ekipy" niz moja ( wszystko trzeba bylo im pokazywac palcem i non stop pilnowac ) Za to pozniej - wyremontowane mieszkanko w 100% rekompensuje niedogodnosci remontu - takze zycze szybkiego finalu 😉

Ide nadrabiac zaleglosci weekendowe na forum ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki 🙂
kurcze chyba z 5 dni nie wchodzilam na brzuszek.net i chcialam teraz nadrobic zaleglosci ale wy tak duzo piszecie ze mialam ponad 100 ston 😮 nie dalam rady,wymieklam... :P
sprobuje tu sie wlaczyc to tematu :P
aha jeszcze jedno kiedys pisalyscie o dobrej herbacie z zurawina ktora ponoc hamuje bakterie w moczu pamietacie jak ona sie nazywala? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doits - nie wiem o jaką herbatę chodzi, ale ja piję sok żurawinowy firmy Paola.

Klapoucha - ja również nic nie mam o szyjce.

Wam też twardnieją brzuchy/macica? Mi niestety prawie codziennie od jakiegoś czasu, biorę magnez 3x2 i luteinę. Ale jak byłam tydzień temu to narazie było OK. I oby tak się trzymało, bo czasem schizuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis5 duzo jest tych sokow i herbatek - zapytaj w aptece - na pewno doradza ...
... ja niestety nie moge zurawiny w zadnej postaci bo od razu mam zgage ... i to taka konkretna 🤢 wiec niestety nie wiem czy pomaga

... jesli chodzi o brzuch to narazie - nie twardnieje
a szyjka - u mnie ok, ale tez zadnych specjalnych wpisow w karcie nie mam ...

ciekawe kto dzis wygra Taniec z Gwiazdami ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaraz padnę Werka jak przyjechała to przypomniała sobie że powiedziała pani że mama na poniedziałek cisto upiecze 😠 więc zamiast odpocząć siedziałam nad ciastem na jutro a najgorsze że nie załapię się nawet na kawałek 😠 😠 😠
ale ja sobie wymyśliłam przestawianie mebli i tata z Piotrkiem poprzestawiali i teraz jest ładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kirrke – spóźnione rocznicowe NAJ (nadrabiam, bo nie było mnie trzy dni)

Klapoucha – śliczne świnie 🤪
Ja nie mam wpisu w karcie o którym piszesz, ale z tą szyjką to chodzi o jej długość. Twoja jest ok. Skracanie jest jedną z oznak zbliżającego się porodu. Ja jutro idę ocenić ten parametr bo mam podejrzenie o skracanie się 😞

Ania78 – miłego pobytu w Polsce i jednocześnie szybkiego powrotu do mężusia 🙃

Ami – do rad antyzaparciowych podawanych przez dziewczyny dopisuję jeszcze jedną – pij dużo [1,5 - 2 litry] wody (także na czczo jak pisała Ramka)

Moniadad – może Sachol na Twoje bolące dziąsła? Dopytywałam i można stosować w ciąży

Ilonab – olej takie tabelki wagowe! Istna stresująca masakra! 🤔 Jedz tyle ile potrzebujesz i już, choć objadanie się słodyczami i śmieciowym jedzeniem nie jest oczywiście wskazane... :P

Iskierka – tekst o kocie pierwsza klasa! I jak tu z chłopem zostawić dzieciaczka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki.
wróciłam do domku z kina i byłam na bajce o reniferku 🙂
kilka razy łzy hamowałam, bączek fikał od tych dźwięków chyba ze strachu :laugh:
ja też nie mam zadnych wpisów w karcie o szyjce, ale na pewno zapytam we wtorek lekarza co dokładnie jest u mnie bo zawsze mówi, ze szyjka w porzo ale nic więcej.
moniadad, ty to jesteś gospocha pełną gębą - godne podziwu i pozazdroszczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski wrociłam 🙂,
wszystko u tesciow ok
miałam z piatku na sobote silny bol w podbrzuszy, az mnie zemdlilo i zakecilo sie w glowie, po godzinie przestalo, jutro wizyta wiec mam nadzieje ze wszytsko jest dobrze, bo moja piekna znowu nic w tym brzuchu chyba nie robi...
gratuluje znajomosci plci, tabelka uzupełniona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapoucha a ja przegapiłabym te rocznice, gdyby nie Ty 🙂 dzięki 😘

właśnie iwonka78 gdzie jesteś?

Anka bardzo Ci współczuję straty. Szkoda człowieka 😞 trzymaj się.

ja się objadłam u teściów dzisiaj. mam sporo do załatwienia teraz a myślę tylko o USG 3d i czy moje dziecko pokaże w końcu buźkę...

emi dzięki za tabelkę 🙂

dobranoc Bombki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuchatki my już po śniadanku zaczynamy szykować się do szkoły.
Anka współczuję 😞
Dzisiaj czeka nas ciężki dzień przede wszystkim zamknięcie miesiąca jadę do pracy z gołąbkami już wczoraj dzwoniły czy na pewno zostawiłam a na 15 wizyta u promotora i troszkę się przeraziłam bo podobno on jest anty ciążowy 😞 cóż zobaczymy co wymyśli.
Tak więc miłego dzionka i nie piszcie za dużo bo nadrobienie maratonu bdzie mnie czekało:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...