Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kobiecie-stanelo-serce-po-szczepionce-przeciw-grypie,wid,11725800,wiadomosc.html
Nigdy się nie zaszczepie na świńską grypę - kolejny powód dlaczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii ja już kiedyś pisałam. Mieszam sobie trochę otrębów pszennych z activią (lub jogurtem zwykłym owocowym) i wkrajam banana do smaku. Bardzo mi pomogło. Na początku jadłam codziennie. Teraz raz na dwa, trzy dni. otręby koszują grosze. U mnie opakowanie kosztuje 70 groszy.
Jeszcze przeczyszczająco działają na mnie fastfoody - tak mi się porobiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu dzisiaj pustki...jak nigdy

Amii jedz dużo warzyw surowych a jak nie lubisz to gotowanych na parze i jabłek ze skórką bo mają błonnik.A najlepiej zrób tak zjedz jabłko przed śniadaniem to ono pobudzi jelita do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Bogusia23.
Mi lekarz pozwolił zażyć w ostateczności Ibuprom jeśli mi nie pomaga apap.Ale jeśli ból głowy się utrzymuje i tra dłużej niż jeden dzień to skontaktuj się z lekarzem.Ja cierpię od paru lat na migrenę i jeśli ból głowy mi nie przechodzi do trzech dni kontaktuje się z lekarzem i pod jego kontrola dozują mi leki przeciwbólowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skończyłam walczyć z gołąbkami wszystkie zawinięte i w garnku się powolutku gotują 🙂 wyszło ich jak dla małej armii ale jak zadzwonili z pracy i dowiedzieli się że pichcę to poprosili o kilka w poniedziałek tylko nie wiem czy zostanie bo ja mam już język przy kolanach
mnie dzisiaj strasznie dziąsła bolą w ogóle są strasznie napuchnięte i wrażliwe na ciepło i zimno a wizyta u dentysty sadysty 3 grudnia szałwia nie pomaga może wy macie jakieś sposoby.
Klapoucha super załoga G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stopuję z jedzonkiem bo się zamienię budyń waniliowy niedługo hihi 😉
Smacznego Ilonka w takim razie 🙂
Zapytam się jeszcze lekarza w środę jak nie zapomnę. U niego zawsze mi wszystko z głowy powylatuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniadad ja też chcę gołąbka bo mój jęzor to leży obok taką mi ochotę narobiłaś.

Bogusia mi wszyscy mówią jedz a potem zrzucisz te kilogramy to ja posłusznie jem i jem i jem 🙂

Ale teraz sobie obiecałam że koniec z chrupkami smakowymi tylko zwykłe kukurydziane i więcej owoców.

Ja mam dzisiaj na obiad ogórkową i rybkę z ziemniaczkami i kapustą kiszoną mniam mniam 🙂 teściowa robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm ciekawe co u mnie na obiad 🙂
Moniadad wszystkim narobila smaki gołabkami będziemy musiały obejść się smakiem 🙂
A ja z jedzeniem nie mogę przystopować. Jak chce mi się jeść to muszę coś przegryźć. A do pracy to ze sobą biorę z pół kilo owoców. Najlepiej mi ostatnio smakują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ISKIERKA moj dzidzius uczy sie angielskiego od poczatku bo mieszkam w UK a moi znajomi to w 90% cudzoziemcy i rozmawiamy po angielsku 🙂

ILONA wariatka jestes 😁

AMII kiedys wam pisalam,ze sok z burakow rano na czczo jest dobry,ale zapomnialam sie zapytac czy przypadkiem nie bierzecie zelaza bo jesli tak to nie wiem czy cokolwiek Ci pomoze bo zaparcia sa skutkiem pobierania zelaza 😞 Zapytaj lekarza moze on cos doradzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie przeraza ile ja moge zjesc,caly czas jestem glodna ☺️
Ale moze moj dzidzius bedzie taki wielki 😁 na ostatnim USG w 16 tyg mial 16 cm wiec poki co spore to moje bobo 😁

KAHNA u mnie nigdy mocz nie byl metny i nigdy nikt nie zwracal mi na to uwagi. A dlaczego nikt ci nic nie wyjasnil?
Ach Ci lekarze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na gołąbki to od razu się piszę 🙂
Madzik ja też pochłaniam takie ilośći jedzenia że szok a wcale po mnie tego nie widać i waga wcale nie poszla mi tak do góry ona ledwie co drgnela po na chwile obecna przytylam 3 kg.
ale ogolnie jestem i zawsze byłam drobniutka może to i od tego zależy.
A skoro jesteśmy non stop głodne to znaczy że maleństwo tego potrzebuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...