Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Śpioszki 🙂

Obudziłam się radosna jak Skowronek 🙂 buła wciągnięta,nospa zjedzona Kuba skacze chyba na trampolinie i mniej kłucia przez noc czyli przechodzi wszystko 🙂

Ja to mam teraz przypływ energii 🙂 zaraz rozkręcę i skręcę laptopka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz trochę spamu: niestety nie da się zrobić zdjęcia 3 świnka na raz, więc będzie pojedyńczo:

Oto Kiri (Od Marii Curie Skłodowskiej, znależiona na śmietniku, Albinoska): [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC03872.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grubaski 😉
Gratulacje Mamusiom wiedzącym. Mam nadzieję że dołączę do waszego grona w przyszłym tygodniu. Madzik idziemy drugiego razem?
Wczoraj dała o sobie znać skleroza ciążowa. A mianowicie zapomniałam włączyć budzika i dziś jak można się domyśłić spóźniłam się do pracy i Tatuśko też hehe Dobrze się piątek zaczął.
Muszę przystopować z żarełkiem bo przytyłam już wszedzie. Najgorzej że w udach 😞
Dzidzia coś u mnie spokojna od kilku dni. Już troszkę pofikała dzisiaj ale szkoda że nie mocniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piękna świnka,lubie gryzonie,kiedys jak byłam z remikiem w ciąży to miałam szczura,mądre zwierzątko,chodziła za moją nogą jak pies 😁
miałam go w sumie 3 lata ale wlasnie jak zawszłam w ciąże to jeszcze pamietam,że łaził mi po brzuchu,pozniej jak wylądowałam na patologii na 7dni do chyba umarł z tesknoty 😞(
miałam jeszcze dwa po nim ale to nie to samo,tamten był wyjątkowy 🙂
Pracowałam kiedyś w zoologicznym,szczury zawsze były najmądrzejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...