Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć laski
Dziś olewam robote bo przede mną cięzki weekend Andrzejki!
Jadę go galerii zdefraudować trochę kasy .Może jakąś hurtownie wózków wyhaczę.

a tym śledziem w śmietanie to mi narobilyście smaka uuuuuuuu...a jeszcze bym barszczyk z uszkami zjadła i takie ciasto -snickers:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z kłucia i nadrobiłam zalegości.zApomniałam że na krwi będę na czczo i nie dam rady tak odrzu do sklepu.

Ilonka, Ania gratuluję świadomości.Doczekałyście się 🙂

Anka ty też się doczekasz!

Śledzie. dłabym się za nie pokroić, ale nie miałam toxoplazmozy więc nie jem NIC surowego 😞

Kirrke-rocznica poważna sprawa.

Ja mam z Brzydkim dwie w maju i wew wrześniu.Z okazji bycia razem i okazji ponownego bycia razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gadżetów to mojemu Mężowi ostatnio w warsztacie ukradli takie coś co ma wszystko w sobie od kombinerek po scyzoryk śrubokręty i inne bajery i jesteśmy źli 😠 bo zaplaciliśmy za wymiane kabla do ABS-ów 300zł to nas jeszcze okradli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czołem śniadaniowo!
Ilona dobre wiadomości od rana 🙂
Moniadad gołąbki mniam!
Klapoucha bombowe świnie z fizyczno-chemicznymi imionami 😉 i kciuki trzymam za wyniki
kirrke wpraszam się na sałatkę rocznicową z życzeniami wszystkiego najlepszego i jeszcze wielu, wielu cudownych lat razem w przyjaźni i miłości 🙂

Ja tam jestem fanką wszystkich zwierzaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uczycie juz dzieci w brzuchu? 😁
zobaczcie!
http://forum.gazeta.pl/forum/w,585,103546559,103546559,nauka_angielskiego_w_brzuszku.html







a to moje zakaski o ile wejdzie zdjęcie 🙂 [img size=154]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Nasze_zdj__cia1328.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zauważyłam że od kilku dni zaczęły mi puchnąć łydki. Ogólnie mam prawą większą od lewej. Nie wiem czy mam się zacząć martwić. A jeszcze głowa zaczyna boleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Oliwka siedziała cicho od rana a ja mam na nią sposób. Włączam ukochaną Salsę lub Reggeaeton i szaleje jak brazylijska tancerka 🙂 hehehe Po mamusi. Ale bym się wybrała do mojego ukochanego hiszpańskiego klubu tańczyć całą noc, jak w "za starych" lat hehe 🙂 Roznosi mnie 🙂 A mam zalecone leżenie eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobitki,

U nas kolejna bezsenna noc, chyba musimy zacząć się do tego przyzwyczajać.
Maluda wojuje coraz częściej i coraz mocniej 🙂
Ilona gratuluję synusia. Ohh jak ja bym chciała też wiedzieć co pod serduszkiem rośnie.
Klapoucha świnki bombowe 🙂
Kirkke wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona dobre 🙂 moje dziecko też poznaje ten język 😉
i wygląda na to, że tylko moje takie flegmatyczne 😉 wcale nie kopie tylko jak chodzę to ona robi kocie grzbiety wtedy hahah 😁
pogoda piękna, wyszykowałam się i pędzę na zakupy, bo jutro już lecę do Polski 🤪 będzie ciężko bez mężusia 😞

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 🙂

Naskrobałyście prawie 30 stron od kiedy tutaj wczoraj zajrzałam 🙂

Gratuluję siusiaczków i pipeczki 😁

bogusia jak masz ochotę jeść to jedz, w ciąży jesteś, nie odmawiaj dzidziusiowi nieczego, a kilogramami się nie przejmuj- po porodzie jak trzeba będzie biegać koło maleństwa, szybko je zgubisz 🙂

Mnie Mariusz obudził dzisiaj o 3 nad ranem, bo jemu się spać nie chciało 🤔 jak zaczynałam zasypiać od nowa, to mały tak mnie skopał, że od razu mi się odechciało 😉

Odebrałam wczoraj wyniki i mam w moczu:
Wałeczki b licz kr szcz Ca

Poza tym wszystko w porząsiu, tylko nie wiem co to dziadosto oznacza 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...