Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Brzuszki ja juz wróciłam z zakupków mam nadzieje ze udane mamusia zadowolona z prezencików to mysle ze udane,a i tak do pozna robi wiec sie z nia nie zobacze dzisiaj miałam ochote na lampeczke winka i pogaduchy;-)na dworze zimno az sie nie che nosa wystawiac za okno ciekawe jaka bedzie zima sadząc po takich mrozach które nas nawiedziły przez te kilka dni;/;/;/a ja na obiadek mam zupke ogórkową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Klapoucha jak dobrze że Tobie udało się u dentysty ja dalej nic nie czuje i boli jak nie wiem no ale nie dziwota założyli mi 3 szwy. 😞
Na imieninach było tyle dobrego jedzonka a ja tylko spoglądałam i ślinkę łykałam bo boli mnie nawet jak mówię a jak mam zajadać to już masakra. 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂

Wróciłam z USG 3/4d 🙂 Oliwka (płeć potwierdzona 3 raz w 100% dziewczynka - widoczne wargi sromowe :P ) waży już 511g! Termin porodu przesunął mi się na 6 kwiecień (potwierdzone już 3 razy).

Emi proszę o zmianę w tabeli na 06.04.2010 🙂

Byłam nie u swojej Gin prowadzącej, ale w takim innym miejscu, i Pan stwierdził, że łożysko mam nisko schodzące, ale nie przoduje 🙂 Widocznie się podniosło 🙂 Na szczęście nie stwierdzono wad nerek takich jak ja mam. Kocham moją kruszynkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Forumowa Baśka dziękuje za życzenia 🙂 😘

Dzewczyny, moje dziecię tak mnie kopało w nocy, że spać nie mogłam, chyba u za ciasno 😉 I dzisiaj przez pół dnia szaleje 😁 W nocy miałam wrażenie, ze ciągnie mnie za jajnik 🤔 😉 Nieźle się tam kotłuje 🙂 Muszę zrobić zdjęcie brzuszka i wrzucić, bo urósł niesamowicie, to zdjęcie ostatnie, które mam w galerii to pikuś w porównaniu z moim brzuchem teraz 😁

Amii gratuluję, cieszę się że wszystko w porządku z Oliwką i łożysko się podniosło 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...