Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂

Dziękuje wszystkim trzymającym za Maluszki kciuki, wszystko jest w jak najlepszym porządku 🙂 Wszystko (odpukać) się układa, ja zdrowa, mieszkanie wynajmujemy na dniach, wózek już do mnie jedzie i co ważne, Święta spędzę z rodzinką 🙂 I w końcu mam taki dobry humor, że nawet ta ch** pogoda mi go nie zepsuje!


A tak wogóle to życzę Wam oraz Maluchom miłego weekendu 🙂 pozdrowienia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej.
Ja juz po...
Nie wytrzymałam i poryczałam się choć walczyłam, ale ta muzyka mnie dobiła i zdjęcie 😞
najgorsze, że cmentarz jest przy trasie i to kilkaset metrów od tego miejsca.
było chyba ze 300 osób. teraz już wiem na pewno, ze tedarek był kimś wyjątkowym.
przepraszam za smuty i dziękuję za słowa wsparcia - bardzo to miłe.
koniec tematu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety pogrzeby to zawsze ciezka sprawa ...
2 lata temu moja bardzo bliska kolezanka zginela w wypadku ( byla w ciazy ! ) Ona prowadzila samochod, jej maz byl pasarzerem ... poklocili sie w aucie i wjechala w drzewo ... Ona zginela - On przeszedl kilka operacji i rok chodzil o kulach ... Tamten pogrzeb byl po prostu STRASZNY ... Jej Rodzice w koszmarnym stanie, wszyscy po prostu w skrajnej rozpaczy ... chyba nikomu nie udalo sie pohamowac lez ...

Aniu - dobrze, ze masz to juz za soba ...

... dzisiaj jestem rozleniwiona na maxa ...
nawet sie jeszcze nie ubralam ...
a o 17 idziemy w miasto z jakimis starymi znajomymi mojego Konrada ( w ogole nie znam ludzi i w ogole nie chce mi sie ruszyc z domu )

to chyba ta pogoda ... 🤔

Madziaa super, ze u Twoich Dziewczyneczek wszystko dobrze 🙂

Byle od teraz jak najwiecej tych pozytywnych wydarzen na forum - o naszych Maluszkach i o nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki wróciłam z uczelni głodna jak wilk a tu w domku nie ma obiadu 😠 kochanie spało nie wiedząc o bożym świecie no ale był po nocy. Dzisiaj moja koleżanka zresztą z grona grudniówek :laugh: urodziła córeczkę szczęściara a tak nie dawno była u mnie i powiedziała że będzie dzidziuś w 20 tygodniu byłam z nią na badaniach połówkowych 🙂 a teraz ona już tuli Emilkę a u mnie jest po 20 tygodniu:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik a ja nienawidziłam słodyczy,lodów i wszelkiego co słodkie próczsłodkiej herbaty 🙂
w ciąży mi się pozmieniało,mam nadzieje,że wszystko wróci do normy,a moj syn też nie przepada za słodyczami,czekolade ma na 2 tygodnie a batona je 2dni 😁
woli tic taki,mentosy i wszelkie gumiaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...