Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂 Kupowałam ciuszki dla malucha na allegro. Znalazłam sklep w Słupsku gdzie sprzedają koszulki bawełniane z niedrapkami za niecałe 6zł. Tanio i nie płace za transport.

Niestety dalej choruje, mam jakieś szmery na płucach, łykam antybiotyk ale to nic nie daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... bardzo Ci wspolczuje, ze musisz walczyc z jakims chorobskiem ... ale wiesz ... nie wiem czy nie powinnas zmienic lekarza skoro leki jakie Ci przepisuje nic nie pomagaja ... nie znam szczegolow i przebiegu Twojej choroby i nie chce sie wtracac, ale moze dla pewnosci powinnas chociaz skonsultowac to z jakims innym specjalista ...

Moje Bejbe tez jakos sie dzis rozszalalo ... cale szczescie bo wczoraj caly dzien stresowalo Matke i siedzialo cichutko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja lekarka jest w porządku, zrobiła mi wszystkie badania ale nic nie wykazały. Tydzień trzymała mnie bez leków żeby nie szkodzić maleństwu ale nie przechodziło więc dała antybiotyk. W poniedziałek idę do kontroli zobaczymy co powie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... czasami potrzeba troche czasu zeby antybiotyk zaczal dzialac ... pewnie i tak bedzie u Ciebie - czego Ci zycze 🙂

Tak czy inaczej - trzymam kciuki za Ciebie i Twoje Malenstwo 🤪 koniecznie daj znac w poniedzialek co i jak z Wami !

No nic - ide bo "Maz" mnie ciagnie do lozka ...

Dobranocka Kwietnioweczki ( jesli ktoras jeszcze nie spi )
kirrke buzka dla Ciebie i Twojego Maluszka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spać nie mogę, bo mam doła z powodu tej kurtki (głupie to, wiem :P) do wiosny i tak w niej nie wytrwam, nie ma raczej szans, chociaż jest wielka jak wór po kartoflach 😞 wrrrrr nie cierpię nieudanych zakupów, w dodatku hormony mnie nastroiły depresyjnie - tęsknąco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój na szczęście daleko i odpoczywa od marudy ☺️ poza tym, jakby nie patrzeć, w ciąży jest się jednak parami, bo żadna z nas chyba nie poczęła niepokalanie? 😉 więc każdy udziałowiec ma swój ciężar do niesienia 😉 :laugh: :laugh: :laugh:

kirrke, trzymam kciuki, żeby wszystkie metody poskutkowały jak najszybciej 🙂 i w poniedziałek oczywiście daj znać, co i jak u Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kaszalociki 🙂
Kirrke zdrowiej Nam tu szybko!
Dziewczyny kobiety w ciąży są mega seksi dla swoich mężów (i myślę, że nie tylko 😁)
Ciąża to nie jest codzienność, dlatego brzuszek dla Naszych panów jest podniecający. To tak jak byście non stop w rękawiczkach śmigały. Wiecie co by się działo z Nimi na widok dłoni? ;> To jest teoria mojego męża i myślę, że trafiona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂

ja już po gimnastyce porannej wciągam bułeczkę z miodem i kakao, jakoś nie miałam pomysłu na śniadanie 😉 popołudniu idę na przyjęcie urodzinowe pewnej przekochanej 7dmio latki, która ma 2 letnią siostrę, gdyby nie dziki tłum rodziny, który również się tam pojawi, byłabym zachwycona, bo je uwielbiam 🙂

moje sutki są wielkości latających talerzy 🤪 ale same końce brodawek (bleh, co za określenie) rzeczywiście trochę odstają cały czas 🤔 a mąż na razie tylko przez kamerkę ogląda mega balony moje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...