Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bogusia - bo czasem warto sobie od siebie odpocząć choć na chwilę 😉 To zbliża 🙂 O ile nie trwa za długo.

Dziewczyny ciągle się zastanawiam, kiedy kupować rzeczy już taką konkretną wyprawkę, bo szczerze nie mam pojęcia kiedy zacząć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały weekend dzidzuś tak szalał że aż się zadziwiłam. To pewnie przez babcine jedzonko hehe Posmakowało 😁 Nie ma to jak babciny obiadek.
Ciekawe jak tam dzidziuś się na różowe body bo takie dostałam od wujka hehe Lak będzie chłopak to niestety bedzie w różu chodził też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam od babci na mikołaja piżamę w stylu jak ja to nazywam antysex. Jest ona brzoskwiniowa, frote w rozmiaże XXL. Jak Tatuśko ją zobaczył to się tylko zapytał czy można się dostać do jej zawartości hehe A to świntuch 😉
Przynajmniej w brzuch mnie nie będzie cisnąć bo moje wszystkie inne piżamy i koszulki na specjalne okazje są za małe. Nie mieszcze się w brzuchu i w cycuchach :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w rozterce. Czy jechać do domu na święta czy zostać z Tatuśkiem. Wiem że to będą moje ostatnie święta w domu bo później to wiadomo 🙂 dzidzia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłam sobie suwaczki na pierwszą datę porodu. Ciekawe czy mi się sprawdzi.
U mnie dwie Wigilie nie wchodzą w gre. Dzieliłoby nas ponad 200 km. Trochę daleka podróż. I nie wiem czy to nie zaszkodzi dzidziolowi. Bo musiałabym autobusem jechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...