Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć okrąglaki 🙂
kirrke brzuszkowo tatuażowo bombowo 🙂
a ty basieńko co za głupotki wygadujesz, że masz taki wielki ten brzucholek. przecież wklejałaś fotkę i wszystkie widziałyśmy, jaki jest ładniutki 😆
coś tam czytałam o nieprzespanych nocach. u mnie problem zniknął z dniem, w którym przestałam brać ten cholerny Duphaston 🥴 i zaczełam normalnie funkcjonować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja tego nie lubię. Zawsze mi się niedobrze po galaretce robi. Nie wiem czemu. Przed ciążą też tak miałam. Kurczaczka jeszcze podłubię ale później to masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab to są świńskie nóżki w galarecie :laugh: - chociaż więcej w nich mięsa niż tej galarety.
mojego Barta też zbiera na wym... jak ja sie tym zajadam :laugh:
ale powiem Wam, ze tylko produkcję mojej mamy ogarnę, cudzych do ust nie włożę :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab, tylko nie zmolestuj tego lekarza za bardzo na dzień dobry :laugh:
galacik ?!- he, dobre 😉
zadzwonię do mamy i powiem, ze galacik był bardzo pycha tylko, że już się skończył :laugh:
ciekawe co powie?
co do coli czy pepsi, to raz na rok ruski teraz się napiję choć ciśnienia to nie mam. tylko z cytrynką oczywiście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kirke brzuszek ładniutki zgrabniuki okraglutki,mój mi sie w miejscu zatrzymal;/;/;/
Aniu zimne nózki mniam mniam pychotka ale mi smaka narobiłaś,ja wole z maga niz z octem.
Ilona trzymamy za wizyte kciuki i za nowego lekarza.
Klapoucha ty juz do stycznia bedziesz miala cala wyprawke z głowy w takim tepie;-)
Miłego dnia wam brzuszki zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też to się nazywa galareta 🙂 i powiem wam co najbardziej lubie z tego wszystkiego...jak się mięsko obrywa to uwielbiam obgryzać kostki z chrząstki i wysysać szpik z środka kości 🤪
wiem wiem obrzydziłam was 🙂

i uwielbiam kurze nóżki z krupniku jak mama zrobi 🙂 w szkole to wołali na mnie Rapetka 🙂

Galat na galaretę to w Wielkopolsce mówią 🙂 oni to mają fajny język 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kirrke brzuszek ładniutki
Ilona trzymam kciuki za wizytę i nowego doktorka
J pół dnia spędziłam przy garnkach bo łazanki z kapustką i grzybkami robiłam a dla Piotrusia wątróbkę bo powiedział że trawy jeść nie będzie 🙂
Czemu Amii się obraziła czytałam kilka razy jej ataki na wypowiedzi ale żeby się obrażać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...