Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć brzusie 🙂

ilonab na szczęście zazwyczaj jest odwrotnie niż w snach, więc możesz być pewna, że Cię nie obgadamy 🙂 My nie z takich 🙃

Dziewczyny dpoadło i mnie- chora jestem. U lekarza jeszcze nie byłam, poczekam do piątku, zobaczę jak się będę czuła i tak leków mi nie można... Bolą mnie nogi i krzyże, mam 37,7 gorączki (jak na mnie to dużo, bo ja największą gorączkę życiu miałam 38,5...), a głowa mi pęka 🥴 🤨
W dodatku byłam dzisiaj na wynikach i musiałam pić tę wstrętną glukozę- 50g, po godzinie ponownie do pobrania krwi, więc dodatkowo mam pokłute dwie ręce. Zaraz po przyjeździe do domu zaatakowałam kibelek i przypomniałam sobie czasy z początków ciąży, kiedy to co wieczór tak haftowałam. Na szczęście szybko pozbyłam się tego dziadostwa z żołądka i od razu lepiej się poczułam. Potem śniadanko (serek wiejski i pół bułki 🥴 ), który zwymiotowałam pół godziny temu :X Masakra, dobrze, że brzuch mnie nie boli, a mały kopie, chyba wkurza się, ze nic konkretnego dzisiaj do jedzenia nie dostał...
Kolejna zła wiadomość- Mariusz pracuje jutro do 14.00 a na 13.00 mam USG... 22 km od mojej wiochy, szpital na takim uboczu, że żaden autobus tam nie zajeżdża, nie ma kogo się prosić, bo każdy w robocie, sama chora nie pojadę, więc pewnie nie zobaczę malucha 🤨 🥴 🤨 Będę płakać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂 wróciłam wyskubana...trochę za mocno, ale już trudno...poczekam aż odrosną.

co do tatu to ja też mam jaszczurę 😁 na stopie i drugą w tajnym miejscu 😉

Ilona, na którą idziesz? bo ja też dzisiaj...

Anka ja właśnie też obżarłam się galaretką maminej produkcji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja też mam tatoo - skorpiona tribala na łopacie 🙂
to mój zodiak więc mi się nie znudzi 😉
ale, ze co ? że Amii to sie o co obraziła? o tą wymiane zdań o imionach? przecież to tylko rzecz gustu.
imię , które ja wybrałam dla synka też budzi skrajne emocje i niestety więcej tych negatywnych, a ja mam to głęboko w szrej gwiazdce 😉
nie wierzę, zeby się obraziła i moze zwyczajnie od nas odpoczywa bo ma gości albo coś innego jej wypadło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik do łóżeczka i się kuruj.
Mnie w zeszlym tygodniu wzieło a teraz jest już ok.
Pomoglo gorące mleczko z miodem, herbatka z malinkami i sypialam z bańką z gorącą wodą żeby się ogrzać.
A z wizytą napewno da się cos wykombinować 🙂
No i mam nadzieję że Ami się nie obraziła bo teżi nie miała za co. Nikt przecież nie śmiał się z wybranego przez nią imienia.
U mnie babcie są niezadowolone z imienia dla dziewczynki ale to już ich sprawa jest i takie bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania mam tak samo.
Jest tyle cudnych rzeczy dla maleństw ale dlaczego to jest takie drogie.
Od stycznia powoli bede musiała robić jakieś zakupy żeby się to nie skumulowało.
A i tak mam dobrze bo maleńkie rzeczy mam po dzieciach siostry, do tego łóżeczko też mi zostawiła. Ale i tak sporo rzeczy bedzie do dokupienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do ubranek to moim zdaniem te paki ciuszków używanych z allegro są ciekawe. Chyba Madzik zamawiała i jest zadowolona. Szkoda tylko, że tak mało jest rzeczy dla bliźniaczek, bo póki małe to można świrować i ubierac podobnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś mi się ciężko zaczęło oddychać. Brzuch już chyba zaczynać ściskać reszte narządów. Najchętniej to bym się położyła. Dzisiaj na obiadek placki ziemniaczane. Pycha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby mi się taka starsza siostra hehe Dobrze że rodzina Tatuśka powiększyła się znacznie ostatnimi miesiącami więc ciuszków mam nadzieję na nas spadnie sporo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoje stałe miejsce do kupowania rajstop, pończoch czy skarpetek. Zawsze jak jestem u babci to je odwiedzam. Jak kupowałam pończochy i poprosiłam o białe to Pan rajstopowy od razu że to na "gościnne występy" chyba hehe Cwaniak 😉 Cena była ok. Dawałam 10 zł za samonośki z koronką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...