Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane

emi pipka jak się patrzy 😁
Ja dziś spałam jak zabita,nie mogłam sie obudzić o 7 ale musiałam,bo Remikdo przedszkola...ale niewiem jak długo pochodzi,bo znów zaczyna sie jakiś wirus!już nawet go nie zabieram z przedszkola,bo jak ma byc chory to będzie 😞
a nie choruje dużo,aż sama zdziwiona jestem 🙂bo każdy tak straszył,żę napewno będzie chorował,choruje ale nie jakoś tragicznie i ciągle 🙂tfuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi - paluszek Twojej księżniczki faktycznie w gotowości :laugh: Bardzo mi się podoba.

Trochę kosmiczne sa zdjęcia 3D, maluchy wyglądaja jak ufoludki ale i tak każda mamusia widzi piękne dzidziusie 😉
Ja nie planuję robić sobie takich zdjęć, chyba że na połówkowym okaże się że jest taka możliwość (robię nie u swojego lekarza). Nie chcę robić dodatkowego USG tylko dla fajnej foty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kluseczki!

emi - śliczna córcia i pipka nieodwołalnie widoczna 😉

kirrke - brzuszek pierwsza klasa! seksi z tym tatuu 🙂

a ja prawie całą noc nie spałam przez ten głupi popcorn 😞 łuska weszła mi w dziąsło przy zębie i pół nocy pulsowało bólem...dobrze, że już przeszło...kończę śniadanie i idę na skubanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kluski 🙂
Doczytałam was i tak z grubsza:
Iskierka piękna córa. Córy górą 🙂
Kirrke śliczny brzucholek, nie rozchodzi ci sie tatoo? Ja mam na biodrze i jak narazie jest okej.

Wczoraj nocowałam u mamy bo miaa wylewkę podłogi w łazience i kibel stoi w pokoju.

A jak wiemy kibel strategiczna rzecz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...