Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Następnym razem już Mąż będzie wiedział co robić bo teraz to była wpadka więc nie myślał.
Właśnie mi powiedział że czeka mnie kolejna ciąża bo nie spocznie dopóki nie będzie miał syna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ilona, jak to mówią "u chłopa zucha pierwsza dziewucha" 😉 super, że zdrowa i że lekarz fajny!

Klapoucha, a żebyś wiedziała...i od początku na każdym USG leży w podobnej pozycji, trochę mnie martwi, że jak jej się tak bardzo podoba to się głową w dół nie odwróci 🥴

no nic, czekam na płytę...aż mnie skręca w środku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane ważne że jest duża ruchliwa i zdrowa 🙂 lekarz się uśmiał z tego chłopaka 🙂 mówi do nas że pitolka nie widzi nie wie jak my ale to mu pachnie dziewuszką 🙂

Emi proszę o zmianę w tabelce a imię....dopiero po porodzie bo może jeszcze bliźniaki wyskoczą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie wrocilam, ledwo zyje, ale zaraz do laptopa przylecialam zeby zobaczyc co u Was slychac ...
no i od razu widze same dobre newsy ! 🙂

Dziewczynki ( ilonka i Ania ) SUPER, ze z Waszymi Maluszkami wszystko w porzadku ! :laugh:

ilonka no to Ci coreczka niespodzianke sprawila 🤪
ciekawe czy po Mamusi czy po Tatusiu taka numerantka 😉

Prawie same Babeczki beda na kwietniowkach ...
ciekawe co ja nosze pod serduchem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 z moim Bejbe mam dokladnie to samo !
od poczatku na kazdym USG lezy w tej samej pozycji ...
na brzuchu, z raczkami pod brzuchem ...
tez troche mnie to niepokoi, ale podobno tak bywa 😉

Mam nadzieje, ze jutro Maluszek zdecyduje sie na zmiane pozycji
( leniuch jeden ) bo plec poznam dopiero przy porodzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczynki wazne ze zdrowe macie córeczki 🙂
juz w tabelce ilonab zmienione ale dodaje ja jeszcze zeby inne mamuski sobie sprawdziły i podaly ewentualnie dane [file name=nasz_brzuszek-a6720c2e0be14d62cf70bae87fcd23e3.doc size=62464]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/nasz_brzuszek-a6720c2e0be14d62cf70bae87fcd23e3.doc[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 tylem do swiata ? czyli Twoja Kobitka juz na starcie ostentacyjnie pokazuje, ze takie jakies tam badania i inne "glupoty" ma gdzies 😉 smiesznie

emi jesli chodzi o zmiany w tabelce to ja dopiero jutro bede Cie "meczyc i molestowac" 😉

no nic ... teraz ide sie obzerac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonab to dołączyłaś do grona zmienionych płci 😉 Mojemu chłopaczkowi też siusuior odpadł hehe a ja sie śmieje że przy porodzie się okaże.
Ania78 nie martw sie jak nie to nagranie to bedzie inne. Ja też mam łożysko tak jak ty ale nie słyszałam o wpływie na wielkość .
Gratuluje dziewczyny dobrych wieści.
Co by nie bo to ważne że zdrowe jesteśy dzieic też a czas leci do przodu na sczęście 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj muszę sie pochwalić byłam ciężarówka pełną gębą. Na poczcie podeszłam bez kolejki do znudzonej pani która miała zamknięte okienko i stwietrdziłam tonem nie znoszącym sprzeciwu że muszę szybko bo jest gorąco a ja niechcący mogę sie zżurać i bedzie niemiło:laugh: Potem w urzędzie pracy ostentacyjnie przerwałam zapracowanym urzędnikom śniadanie bo mi z brzuchem ciężko czekać a na korytarzu nie ma wolnych miejsc siedzących wiec soryyyyyyyyy.....Na wieczór pogoniłam swojego ukochanego ze muszę zjeść salatkę jarzynową bo zdechnę a i jego mama ma 2 godz. na to wiec czas start bo wpadnę w szał a tego nie chcemy..... 🙃 No i zżarłąm - ale mi dobrze tak żądać bo nie doczekam sie w innym przypadku że ślepce zauważą że chcę!!
Nie dość że jestem wredna w ciąży to do tego wyrachowana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Plotuchy 🙂
Krejzolski dzień dzisiaj miałam i dopiero teraz mogłam przysiąść.
Was to nie można na chwile z oczu spuścić, bo później trzeba gonić 50 stronic :P
Niestety wszystko, co ma etykietkę ślub, ciąża, dziecko ma również odpowiednią (często przyprawiającą o zawał) cenę 😠 Ja na szczęście mam ciuszkensy od kolegi z pracy mojego męża, w zeszłym roku urodziłam mu się córa, teraz w grudniu będzie syn, więc jestem przygotowana na każdą ewentualność. Ciuszki są w super stanie, więc dokupywać nie będę, a na wizyty gości (teściowej nie wpuszczę 😁) będę mówiła wprost, że jak coś to chcę pieluchy 🙂
Jutro przed 19 mam USG i liczę, że poznam płeć. Pewnie będzie chłopiec, chociaż po cichu na dziewczynkę liczę (ale na kwiecień to już chyba limit na dziewczynki wyczerpany, jak już nawet siusiaki odpadają :P ARMAGIEDON!)
Mężowi podoba się imię Matylda, ja bym wolała Zuzię, Hanię lub Helenkę, ale Mati też ok. Dla chłopca znowu męŻUL che Hubert (nie jest źle), ja wole Pawła lub Szymona. Zobaczy się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...