Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
potem zostana mi juz tylko drogie rzeczy wozek, lozeczko posciele, materac, rozki, i wlasnie dziewczyny doswiadczone jak takie dziecko przewiez do domu chodzi mi o ubranie, bede chciala je przewiezsc w foteliku ale myslalam ze w dresie cieplejszym i kocykiem akrylowym cieplym przykryc i to wszystko, no i oczywiscie czapka ciepla tak do samochodu i potem po schodach do domku to wystarczy czy trzeba cos ciepleszego to kwiecien bedzie i nie wiadomo jaka pogoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej !

Mam pytanie do mamuś które przynbajmniej dwa razy robiły już badanie na toksoplazmoze igm.

Czy wasz czynnik IGM wynosił dokładnie tyle samo za każdym razem co do dziesiątek (mimo iż wynik był ujemny?)? Czy może te wskaźniki pomimo, iż wykazywały brak zakażenia troszkę się różniły? Plis zerknijcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂 🙂

Dawno mnie tu nie było... pozdrawiam z łóżka gdyż leże i walczę z przeziębieniem...to mi się Sylwester szykuje!! 🙂 🙂

Pozdrawiam wszystkie mamusie i składam najlepsze życzenia na ten NOWY 2010 Rok 🙂 🙂 🙂

Rok ten będzie magiczny, przyjdą na świat nasze maleństwa 🙂 🙂

Pochwalę się jeszcze, że moja siostra urodziła w Wigilię rano ślicznego Oliwierka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najpiekniejszy prezent na Święta 🙂

u mnie w domu smieją się, że siostra urodziła na Boże Narodzenie a ja mam termin na Zajączka 🙂 🙂 🙂

Siostra miała fajny poród, który trwał 55 min 🙂 🙂 pocieszam się myślą, że może u mnie będzie podobnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo proszę o odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie.

Hej !

Mam pytanie do mamuś które przynbajmniej dwa razy robiły już badanie na toksoplazmoze igm.

Czy wasz czynnik IGM wynosił dokładnie tyle samo za każdym razem co do dziesiątek (mimo iż wynik był ujemny?)? Czy może te wskaźniki pomimo, iż wykazywały brak zakażenia troszkę się różniły? Plis zerknijcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ISKIERKA wozek fajny 🙂

ANIULKA szybciutko urodzila Twoja siostra 🙂 jest duze prawdopodobienstwo,ze i ty bedziesz mialaszybki porod bo to jest rodzinne.

Moja siostra rodzila krocej niz pol godziny,TEZ TAK CHCE 🤪
Ale nie nastawiam sie.

Polozne sie smialy ze moja siostra nie rodzila tylko wydala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...