Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmm ja takich badań wogóle nie miałam jeszcze robionych a chyba już pora... przy najbliżej wizycie musze zapytać lekarza.

Wracając do mojej siostry, pierwsze bóle poczuła o 1 w nocy a dopiero o 6 pojechala do szpitala, mały urodził się po 8.
Siostra spokojnie w domu jeszcze się wykąpała, ulozyła włosy i pojechali 🙂 podziwiam ją za ten stoicki spokój 🙂

Ale wiecie przez to,że siostra ma to już za sobą ja jakoś już mniej boję się tego porodu 🙂 poprostu trzeba dać rade 🙂

ups pozno sie zrobiło, dobranoc 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie po świętach kulki 🙂
nie nadrobię zaległości bo 80 stron mnie przerosło zwyczajnie i jestem zbyt ociężała po świątecznym obżarstwie by wykonać tak wielki wysiłek 😉
nie wiem ile przytyłam przez ten tydzień i chyba nie chcę wiedzieć :P
niedawno dojechałam do domu i zaraz idę spać bo spanie w obcym łóżku przez tydzień też zrobiło swoje 🥴 🥴
mówię dobranoc wszystkim kuleczkom
i idę lulać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki ja zaraz idę do lekarza nie spałam prawie całą noc nie dość że denerwowałam się tym krążkiem to jeszcze miałam inna jazdę stres zrobił swoje i spanie odeszło w niepamięć.
Sztunia czemu miałabym się gniewać wiem że ilu lekarzy ma pacjentek to tyle jest opinii zawsze jedni są zadowoleni inni nie a co do konsultacji to sama wiedziałam że trzeba się gdzieś jeszcze dowiedzieć. Cieszę się że to napisałaś bo przynajmniej wiem że ktoś jeszcze się martwi zresztą po przeczytaniu postów od Was poczułam się jakbym miała w was stare psiapsióły które się martwią jedna o drugą.:laugh: Dziękuję Wam za to bo wczoraj było mi to bardzo potrzebne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapoucha pójdziesz na badania jutro 😉 glukoza nie zając nie ucieknie 🙂

Moniadad rozumie Twoje zdenerwowanie sama bym chyba oszalała a do tego znając nas kobietki jeszcze sobie coś lubimy wkręcać i spanie z głowy.Będzie dobrze trzymam kciuki choćby do porodu )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cisza na forum...
Dziewczyny szykują kreację na dzisiejszą noc 😉

Ja zrobiłam wczoraj zapas w Piccolo i Karmi i mogę zacząć imprezować 😉 Kupiłam jeszcze jednego drinka Bakardi Brezzer który ma 4%, ale dalej biję się z myślami czy mogę go wypić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dzisiaj pójdziemy do kina na 18.30 na Avatar mam nadzieje że będzie fajnie bo ja nie lubię strasznie takich filmów 😞
A potem jak nie usnę do 24 to będzie dobrze 🙂

Założyłam sobie właśnie maseczkę z jajek na głowe i tak przez godzinkę pochodzę by potem olśnić wszystkich moimi pięknie lśniącymi włosami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć ranne ptaszki - nieloty :laugh: :laugh:
jaja najlepsze na wszystko :laugh:
monia - myślę o Tobie i trzymam kciuki za pomyślne "załatanie"
nie przemęczaj się bo Ty jesteś chyba na bateriach energizer czy coś takiego, a tak nie wolno. należy Ci się teraz relax i odpoczynek 😆
kahna - łyk picolo, a Bakardi zostaw na przyszły rok 😆
klapoucha - ja też zastanawiam sie czy nie zaspać na glukozę 😉 😉 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadzikM graqtuluje Dziewczynki 🙂

Z motherhooda mam duża fasolę do spania i mała do karmienia.

Ilonka jutro odsypiam, pojdę w sobotę.

Sztunia dawaj foty.Ja muszę dziaj zrobic na sylwestra Smoka, koreczki i kanapeczki 🙂

Anka-stare sposoby trza sobie przypomnieć 🙂

Monia ty to masz motorek w tyłku chyba. Dzieci praca i jeszcze
Aruś nie daje spokju matce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cośik mi sie niechę odtworzyć.

Napisze wam jak było wczoraj u gina zastępczaka.
Więc to już drugi chuj na ktorego trafiłam, niech ten moj szybko wraca.
Chcialam żeby dał mi zwolnienie na 7 dni, bo moj bedzie dopiero 5 stycznia, a ten mnie zbadal przy czym byl mega opryskliwy, ze on nie widzi powodu dawac mi zwolnienia.I nie dał!!!
Pojechałam na IP do mojej kliniki i lek. internista dyżurny wypisał bez mrugnięcia okiem.

Tak więc pan Stanisław Kwaśniewski, niestety przyjmuję porody na Madalińskiego w Warszawie - strzeżcie się jak ognia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzucholki,

Udało mi się dotrzeć do pracy choć nie było to takie proste dzisiaj 🙂
Trasę którą normalnie pokonuję w 10 min. tym razem przeszłam w ponad pół godziny tak nas zasypało 🙂

Monia trzymam kciuki za ciebie i Arusia. Wszystko będzie jak najlepiej i teraz już odpoczywaj ile się da 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...