Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
NEWYORK, ja już też zaliczyłam jedną imprezkę z brzucholem i tak samo jak Ty myślałam, że wyglądam jak kaszalot.
Jednakże przez te kilka godzin imprezy ani chwilki nie siedziałam sama gdzieś na ławce i znudziło mi się już opdpowiadanie na te same pytania :laugh: :laugh: :laugh:
Nie wspomne już o tym, że każdy zagadywał co chwilka czy czegoś mi nie brak.
Ale najśmieszniejsze jest to, że największe zainteresowanie budziłam u facetów i to oni zadawali najwięcej pytań o mój brzuszek i samopoczucie.
Słodkie to było.
Efekt tego był jeszcze taki, że mój Bartek, gdy to zauważył to jak nigdy puszył się przy wszystkich jak paw i doglądał mnie aż do użygania :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczynki!! ale mam humor w tym Nowym roku!!!
a to przez tę noc,ktora miała być w moim mniemamaniu nudna,a nie była!! Bylismy u znajomych,myslalam ze posiedzimy góra do 1 w nocy i uciekniemy do domu bo bede usypiać! a tu..o dziwooo"zeszło sie do 4tej,było tak świetnie!!Moje kochanie nawet nie piło,zeby nas potem odwieść,a i tak bawił sie super i miał humor...a najfajniejsze i nowe było to ze moja maleńka była ożywiona" caaaały ten czas,chyba przez te muzyke w tv,no cały czas brzuch tańczył!! hehe
Tylko irytowało mnie jak pijani faceci dorwali sie do mojego brzucha i z ręką na nim byli gotowi czekać na ruchy!!do tej pory mi to nie przeszkadzało!?!?!problem chyba w tym,ze byli pod wpływem alkooo!bo jak normalna kobieta dotkneła to nic...Ale tłumaczyłam tym typkom,ze nie mozna dotykać bo to wywołuje skurcze- zabierali ręce jak poparzeni!!he he
ŻYCZĘ WIELU WYJĄTKOWYCH I MAGICZNYCH CHWIL W TYM WAZNYM DLA NAS WSZYSTKICH ROKU!!
Ramona 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w Nowym Roku my mieliśmy siedzieć sami w domku a w ostatniej chwili zadzwonili znajomi czy mogą przyjść w końcu było nas 3 pary i 8 dzieciaków bałam się że nie dam rady siedzieć jednak Piotrek powiedział że nie mogę chodzić i szykować więc dziewczyny buszowały w kuchni a ja siedziałam jak księżniczka.:laugh: Posiedzieliśmy do 3 ale było bardzo fajnie dzieciaki tez się wybawiły i były zadowolone picolo się lało strumieniami.
Iskierka czemu cie głowa boli odpocznij może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie urodzić 1 stycznia!! Dziecko będzie najstarsze w swoim roczniku!!
mam nadzieje,ze jak bedzie nasza pora" to i ja znajde kawałek w pamieci 😉 zeby poinformować na forum?!choc w tych emocjach moze być róznie..
po tych całonocnych tańcach bałam sie ze Mała bedzie odsypiać cały dzień,ale ona juz tez nie spi!!Kurcze,to takie cudowne,nie moge przestać patrzeć na własny brzuch:laugh:
Iskierka,skąd ten ból głowy?kaca wykluczam... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niewiem skad ten ból głowy,od 3 dni mnie cisnie!!
Męża nie odseparuje tak do konca,bo gdzie mam go wysłać??
mówie jedż do mamy to się nie zarażeale on nie lubi tam jezdzic...z czego się skrycie cieszę 😁
Ja bym sie 1 stycznia nie chciała urodzić 😁
dostawałabym skromne prezenty,bo każdy by na sylwestra wolał wydać 😁 😁 😁 😁
no i nikt poważnie by ich nie traktował,bo woleli by nowy rok witac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra, ja też już nie w humorze bo właśnie pokłóciłam się z Bartkiem. 😠 😠
odkąd zaczął brać do pracy mojego laptopa i filmy tam sobie wgrywac i oglądać to zaczęło się coś w nim psuć.
dziś też chciał zabrać a ja na to, ze nie lubie jak go zabiera bo zawsze po tym coś mi przestaje działać.
a on, ze on nic tam nie kasuje. ewidentnie jest odinstalowany jeden program i on tego nie zrobił oczywiście.
no, na pewno ja sobie go odinstalowałam do połowy zeby nie móc później korzystać 😠 😠
no, nie ma winnego.
oczywiście, to ja nie znam się na komputerach i pewnie sama to sobie zrobiłam, a on jest wszechwiedzący komputerowiec przecież 😠 😠
co, jak co ale program to sobie umiem zainstalować i odinstalować a on ze mnie głupa jakiegoś robi.
obraził się i nie wziął kompa - nie ma to jak jeszcze wzbudzić we mnie poczucie winy i dokonania krzywdy na biednym Bartku.
i to jeszcze w pierwszy dzień nowego roku. 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka pewnie zaraz zadzwoni i się pogodzicie 🙂 głowa do góry! pewnie, że chłopaki zawsze są niewinne!a zupełnie niedługo urodzisz kolejne niewiniątko 😉

moniadad i Iskra życzę nie zarażenia się 🙂

emi powodzenia w namawianiu ojca na rzucenie...ja namawiam mamę i babcię, więc wiem, jak to jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...