Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mamuski
no wlasnie bogusia milczy, tak sie cieszyla na to usg a teraz w napieciu nas trzyma 😉
co do basik to rzeczywiscie koszmarnie dla niej rok sie zaczal, szczerze wspolczuje.
wczoraj mialam okazje byc w towarzystwie 18 stki, rany jakie te laski sa teraz zrypane na maxa, koszmar, takie puste lachony 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki a rozstępy są białe czy czerwone? Bo ja co chwile widze jakąś biała linie ale nie wiem czy to rozstęp bo jest poziomo a ja widziałam na zdjeciach w necie pionowe i zgłupiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka na poczatku sa czerwone a pozniej biale ...
z czerwonymi mozna jeszcze walczyc a z bialymi niestety juz trudniej ...

znam dziewczyny, ktore przez cala ciaze nie mialy rozstepow na brzuchu a pozniej w ostatnich tyg ciazy, kiedy brzuszek zjezdzal nizej rozstepy pojawialy sie z dnia na dzien ...
takze ja juz chyba siebie oszukiwac nie bede :P

Ania73 ... i dobrze mu tak :P cwaniakowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny chciałabym zasięgnąć porady...

Mąż po operacji kolana dostał skierowanie do Ciechocinka. Turnus rozpoczyna mu się 24.03 i trwa 24 dni, czyli do połowy kwietnia. W międzyczasie mamy Wielkanoc i jego urodziny, które spędzałby sam.. no i tu jest problem. Mąż chce zabrać mnie ze sobą, żebym sobie jeszcze klimat zmieniła, odpoczęła i zrelaksowała się przed porodem. Poza tym, może minął by mi ten cholerny katar, który mam od października. Domyślam się, że podróże w tym okresie są już nie wskazane, ale ostatecznie to Ciechocinek i gdyby coś, to tam pewnie mają lepszą opiekę medyczną niż u mnie w mieście. Chętnie bym pojechała 😉

Co byście zrobiły na moim miejscu?
Termin porodu mam na początek maja, ok. 02-05.05.
We wtorek idę do dżiny to z nią pogadam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna z tego co wiem to nawet jak bys tam rodziła to muszą Cię przyjąć,ale to Twój wybór bo ja sobie nie wyobrażam rodzić w innym mieście i wracać z maleństwem do hotelu.Musisz wtedy więcej rzeczy zabrać.Myślę że lekarz najlepiej Ci doradzi czy to wskazane czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...