Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Iskierka – dzisiaj już nie mam siły, ale w najbliższym czasie zrobię fotę i wrzucę moje brzuszysko 😉

Na wózkach się nie wyznaję, jeszcze, mam nadzieję. 🥴
W lutym mamy zamiar uderzyć do sklepów żeby pomacać i obejrzeć i mieć zdanie na temat. A potem jak większość z was mamy sprytny pan znaleźć wybrany model taniej w sieci.

Miłej nocy, spadam spać szybciutko, bo niestety wstaję codziennie do pracy przed szóstą 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi nooo i na figurę to pewnie też dobrze zrobi 🙂 laska się niesamowicie rusza... a wózek podobaśny!

wkurzam się na wózki i mam już powoli dosyć...na pewno kupię chustę i jak wózek mi żaden nie podejdzie to młoda będzie w chuście jeździć 😉

klapoucha ty chyba chcesz, żebym ja w nocy nie spała :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam siły bolą mnie zatoki z nosa pojawia się żółta wydzielina, gardło drapie więc miałabym ochotę szczotka do butelki się podrapać 😞 na domiar siedzę pod kołderką we frotowych skarpetkach a mam wrażenie że trzymam je w lodówce, nawet grzanie scoobika nie pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia biznesa mam do Ciebie 🙂
Znajomy zatrudnił mnie na pół etatu od 1 listopada, mam jeszcze zatrudnienie w innej firmie na cały etat. Z dniem 1 grudnia przeszłam na L4. Wiadomo koleś robi mi przysługę i płatności pokrywam ja. Za grudzień opłaciłam ZUS i teraz w styczniu miał być tylko podatek. Dzisiaj się dowiaduję, że w ZUSie mu powiedzieli o jakiś 33 dniach, że w roku tyle dni ma do opłacenia pracodawca za zwolnienie. Czyli jeszcze będę musiała opłacić 33 dni tego roku, czyli 2 ZUSy i 2 podatki i kasę za zwolnienie zobaczę dopiero w marcu, bo się już normalnie pogubiłam i załamałam, miało być tak różowo, a tu wychodzi, że jest to gra niewarta świeczki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha gratulacje dla Brzydala 😁

Monia kuruj się i wysyłaj zdrowotne fluidy do mnie, bo mnie coś gardło boli i w nosie kręci wrrrrr małż mi sprzedał bakcyle...nie cierpię być chora 😠

Morfina ja pierdziu! skomplikowane to 🤨

spadam pograć i do łóżka

god natt Laseczki
(a translator podpowiada goodnight muffins 😉 )

p.s. właśnie! kirrke nam zaginęła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kuleczki
U mnie dzisiaj tragedia zaniemówiłam 😞 doturlałam się do przychodni i okazało się że mam anginkę ropną masakra
Na egzamin nie pojadę wypisała mi zwolnienie pozostają urodziny szefa ale to po drodze do apteki załatwię wejdę i wyjdę niech mi spakują smaczne jedzonko na wynos.
Mamy może telefon do Basika łatwiej by jej było przez to przejść z nami więc niech wraca do nas.
Kirrke może zajętą pakowaniem i szykowaniem do wyjazdu a jak dojedzie to się odezwie.
Sztunia u mnie w przychodni zapytali o druczek RMUA i zdziwili sie jak powiedziałam im że za grudzień to nie obowiązuję a dopiero za styczeń czyli za miesiąc czyli jaka przychodnia to takie wymagania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kluseczki-Kuleczki 🙂

... wstalam i szykuje jakies sniadanko ...
slonce swieci za oknem czyli pewnie mroz ...

Dziewczynki, trzymajcie sie i kurujcie !

Gratulejszyn dla Brzydkiego -
bedzie teraz swoje Ksiezniczki wozil 😎

a tak w ogole to co sie dzieje z Basik ? 🤔
bo tak czytam i kurcze nic nie wiem 🤔
dlaczego Basik potrzebuje wsparcia ? cos sie stalo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...