Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Pokaz musi byc pierwsza klasa 😉
A brzuch dalej nawala. Teraz z lewej strony na siedząco czy na stojąco a jak nacisnę trochę to nawet bardziej. Mało to komfortowe. Jakby nie to USG to bym się do domu zwolniła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik ale ja nie mówię o tym żeby kompletować wyprawkę od pierwszego miesiąca ciąży. Uważam, że teraz jest na to najodpowiedniejszy czas. Ja ciuszki dostaję po dziewczynce i po chłopcu, więc nawet jeśli psikus płciowy będzie, to nie wpadnę w panikę, chociaż przyznam się że zakupiłam na allegro ciuszki wyjściowe typowo dziewczęce, ale jak coś to wystawię do sprzedaży. Przykro mi, że przesądna nie jestem, że nie wywróżę płci dziecka po kształcie brzucha czy apetycie na ogóra :P Nie wiem, ale jakoś ciężko uwierzyć mi w to że przechodząc pod sznurami do wieszania bielizny sprawię, że maleństwo będzie obwiązane pępowiną. Słyszałam też coś o głaskaniu kotów, ale już nie pamiętam o co chodziło- no ja akurat mam trzy futra i nie wiem czy z związku z tym moja mała będzie miała wibrysy? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mialam dla remika dla rzadnych kombinezonów a urodził się 10kwietnia,miałam dla niego pajace takie polarowe cieplejsze i dresiki polarowe,tak samo bedzie z emilką,poza tym i tak dziecko przykrywałam kocykiem,zawsze mu ciepło było 🙂

trzymam kciuki za wszytskie wizyty i aniu za twoją glukoze i mieszkanie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja uwazam ze kazdy bedzie robil z wyprawka tak jak uwaza...
jednych stac by wszystko kupic na ostatnia chwile, inni musza to rozlozyc troche w czasie. ja rozkladam w czasie bo nie stac mnie by wywalic ponad 2000zł w jeden miesiac i biegac po sklepach z brzuchem
nie wierze w przesady, wierze i mam nadzieje ze wszystko z moja kruszynka jest dobrze, ze rosnie i ze dobrze sie rozwoja w brzuszku jak cos kupie to pokazuje jej wszystko opowiadam i mowie ze czekamy na nia z tatuskiem po swietach wielkanocnych, i ze ja bardzo kocham
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez kupiłam tylko 2 cieplejsze rzeczy na kwiecien , na wyjscie ze szpitala mam dresik i pajac jeden cieplejszy, jak zabraknie to tatusiek kupi bo mamy podobne gusta, nie kupuje kombinezonu bo to strata pieniedzy, zaraz maj i juz cieplej bedzie a potem na jesien znowu kupowac, cos mi sie nie usmiecha to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia dziękuję za pocieszenie 😘

ja tam według przesądów będę miała łysą, zezowatą alkoholiczkę więc mnie już nic nie zdziwi...nawet siusiak, który się nagle pokaże po porodzie 😉 ubranka mam raczej unisex, a zresztą bobikowi nie będzie to robiło różnicy i tak na początku nie rozróżnia kolorów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item879905477_praktyczny_kombinezon_rozm_56_jak_nowe.html

http://www.allegro.pl/item877885630_kombinezon_miekki_cieply_nowy_rozm_56.html

http://www.allegro.pl/item880207551_nowy_kombinezon_tu_rozm_56_62_tanio_duzy.html

http://www.allegro.pl/item878352025_kombinezon_pajacyk_0_3_miesiace_50_56.html remik wlasnie takich miał pełno 🙂
ale u nas kwiecien był piekny i cieply 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam wiekszosc kolorowych ubranek wiec jak okaze sie ze to jednak chlopiec o czym ciagle marze :P to bedzie mial w czym chodzi a rozowe rzeczy sprzedam na allegro a to co odzyskam to kupie za to ciuszki dla chlopaka, na wszystko mam plan, moj chce wszystko kupowac rozowe, oszalec z nim idzie, dobrze ze przynajmniej dał sie przekonac do poscieli do lozeczka zeby nie kupowac rozowej i jest zolto-zielona
coreczka tatusia jak nic bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...