Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja tam kupię z baldachimem. Tak bez to trudno znaleźć w tych wieloelementowych. Za to na lato mam już zakupione wielkie moskitiery. Dorwałam z wyprzedaży. Oczywiście tatuśko mówi że szkoda kasy. Ale stęka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki.
niestety nie mam ostatnio czasu by siedzieć na forum i nawet nadrabiać zaległości.
wczoraj byłam u gina z wynikami glukozy i mam zlecenie na 75 bo ta wykazała 149 więc pewnie coś nie tak 😞
za to czerwone krwinki poszły mi w góre o całe 3 dziesiąte wiec żelazo w końcu zaczęło działać 🙂 - przynajmniej może zastrzyki w dupsko mnie ominą.
najgorsze co moze być jednak - to dieta w moim odmiennym stanie w przypadku ewentualnej cukrzycy, buuuuuu 😞 😞
teraz spadam oglądać kolejne mieszkanie - dziś dzień oglądający
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MORFI przesady przesadami,ja odkladalam zakupy bo jak kupilam mala drobnostke w 2 ciazy to po stracie jej nie moglam patrezc na te rzeczy 😞 nie chcialam,przechodzic drugi raz.
A po drugie juz nie raz spotkalam sie zedzidzius rodzi sie innejplci nie wykazywalo USG,
Ale uwazam ze akurat teraz to juz powoli jak ktos chce powinien kompletowac wyprawke,zeby potem nie wszystko na raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczerze mowiac to ja dla corci kupowalam tylko na te pierwsze 3 mies,tylko bodziaki i spioszki,zeby dzidzius mial wygodnie i nic go nie gniotlo,nawet zadnych spodenek.Bo mialam takie wrazenie,ze moze ja bedzie gumka uciskac w brzuszek 🙂
No i na spacerki milam kombinezoniki 🙂
Teraz tez tak zrobie 🙂
Uwazam,to za sprawdzone dzialania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jedynie mialam jakies ladniejsze ciuszki wyjsciowe i jakies bluzy i sweterki.
Ja zastosowalam metode minimalistyczna 😁
Zreszta uwazam,ze tak najlepiej.Bo dzidzia przez te 9 mies byla goluska w brzuszku,to zeby jej nie bylo nieprzyjemnie ubieralam ubranka z jak najmniejsza iloscia guziczkow i gumek 🙂
Wszystko jak najbarzdiej wygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam, czuje sie stargana jak kon po zniwach, z 25 ksiazek mnie intersujacych w bibliotece sa tylko 3 😠
moj niunius tez sie jeszcze nie obrocil i glowke ma po mojej prawej stronie prawie pod zebrami. w ogole to on chyba lewej jamy brzusznej to nie zna, wyleguje sie tylko po prawej, z reszta to jemu ma byc wygodnie wiec wszystko zniose.
biore sie za pisanie pracy 🤢 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
trzymam kciuki na wizytke bogusi i za zdrowko dla calej rodzinki iskierki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi się też wydaje, ze nie ma co dzidka uciskać jakimiś gumkami zwłaszcza w pasie. już pielucha wystarczy.
najlepsze pewnie jednoczęściowe luźne w pasie (śpiochy, pajacki, bodziaki.
choć ja nie mogam się oprzeć i nabyłam kilka półśpiochów ale starałam się dobierać luźne ściągacze w pasie a nie jakies tam gumki.
ANIULKA, mam gdzieś nadzieję, ze ta większa dawka wyprostuje wynik na moją korzyść i obejdzie się bez diety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wozek bede miala od siostry, podobnie jak wiekszosc ciuszkow, bo ma chlopca, wiec latwiej 🙂
lozeczko wanienke kupuja mi moi rodzice (bo siostrze kupili wozek 🙂 )
lezaczek dostane od szwagierki

do nas zostanie tylko remont pokoju, kupno komody no i wyprawki dzieciakowej ale raczej chodzi o kosmetyki, smoczki, butelki, pieluchy itp.

chcemy jeszcze kupic elektorniczna nianie, bo mieszkamy w domu wiec sie przyda, no i chuste do noszenia 🙂

ogolnie to nic jeszcze sama nie kupilam dla dziecka, mialam wczoraj to zrobic, ale juz czasu nie starczylo, bo bylismy z mezem w kinie na Avatarze, fajny film ale zeby az taki super byl to watpie, nie wiem co ci Amerykanie maja w sobie, ze poszli tlumem i jeszcze tyle kasy ten film zarobil :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...