Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Facet waży 1246 g. Zmierzyć się nie dało, bo i tak by nie było wiarygodnie. Całkowicie podobny do Tatuśka. Ma wielkie stopy, długi podbródek z taką dupką, nawet wielkie bicepsy było widać hehe 😁, szczupły z krótszymi nóżkami. Cały Sławek. Co tam jeszcze, a no tak ma długie palce które pięknie prezentował uporczywie zasłaniając sobie twarz. Siusiaka udło się złapać na samym początku badania bo później już kombinował i się zasłaniał. Wstydzioch jeden 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam spać ale się nie da,oczy mam wilekie jak spodki latające i koniec

Bogusia gratuluje chłopaka 🙂

Musze Mężowi napisać że też chce kubełek bo nie obstawiałam na forum i nawet kostek nie dostane bo Sztunia wszystkie obgryzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz mówił że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Rozwija się prawidłowo 🙂 Mówił coś o szmerach niewinnych w sercu czy jakoś tak ale to nie jest wada tylko grube coś w sercu. Mówił że to niczym nie grozi i się zdarza. Narazie jestem spokojna. Na następnym USG u mojego gina się dowiem. Ciekawe czy potwierdzi płeć czy powie co innego hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się uda to postaram się fotki wrzucić wieczorem bo w pracy nie mam możliwości.
Miny dzidziol strzelał nieziemskie. Wyglądał na niezbyt zadowolonego że go podglądamy hehe
Może uda mi się z filmiku coś wyłapać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my na początku zdążyliśmy zobaczyć jak mała ziewa 🙂 ale ten obraz jest tak niewyraźny przez te nogi na głowie że nie mam jak Wam zdjecia wstawić
ide po płyte może coś wymyśle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmery niewinne, szmery przygodne – szmery sercowe nie będące wynikiem zmian organicznych w sercu. Występują fizjologicznie u dzieci, zwłaszcza w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Szacuje się, że występują u 8-15% niemowląt, u 25-95% zdrowych dzieci między 3. a 12. rokiem życia i do 73% dzieci w okresie dojrzewania.
Także mogę być spokojna. Rośnie chłop jak trzeba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się mój facecik odzywa, chyba załapał że o nim mowa. Zmienił już pozycję i teraz mi pipkę głową obija i nogami po żołądku kopie. Teraz już wiem czemu się tak okropnie kręcił i miałam tą mega zgagę.
Czyli następny pozytyw dobre ułożenie główkowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać dwie nogi na głowie i otwartą buzie jak ziewała 🙂 trochę niewyraźne to zdjęcie ale w poniedziałek mam nadzieje wstawić już dobre 🙂 [img size=185]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bl.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Lachony!

Kahna ja tam bym pojechała, męża samego nie puściłabym na takie wywczasy 😉 ale fakt, że dżin powinien się wypowiedzieć...

kurde, ja też chora jestem...

Bogusia jak fajnie! kolejny chłopak 😁 gratuluję wiedzy i zdrowego dzidziola 😁 fakt, że ja też raczej dziewuszkę obstawiałam u Ciebie...

Ilona wstawiaj większe fotki, bo geriatria (czyli ja) nie widzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona ziewa widzę, z nogami trochę gorzej

bogusia piękne imię 🙂 🙂 🙂 🙂

a ja mam nową ksywkę słoniczka

ostatnio narzekałam na męża że nie dba o siebie, w sumie to narzekanie przeszło aż w żartowanie o nim, a on w swoją gierkę grał na kompie, i marudzę mu za uchem, marudzę i na koniec "ty mnie wogóle nie słuchasz!", a on "cicho słoniu, gram" wybuchłam smiechem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...