Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziendoberek mamusie 🙂
ja juz po sniadanku, mezus zrobil jajeczka na mieciutko pychotka, niestety pognal juz do firmy a my z niuniusiem jeszcze byczymy sie w lozeczku 🙂
jak zrobi sie zupelnie widno wstaje bo napiety grafik na dzis: robie kopca kreta mniam, sprzatanko, pisanie pracy mgr 😠 na szczescie obiadek juz gotow.
co do tych omega itp to ja nic dodatkowego nie lykam, biore tylko najzwyklejszy feminatal ten po 13-14 tyg.
udanego piatkowego dzionka wszystkim zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Przyznam się uczciwie, że z wczorajszego dnia przeczytałam może z 10 stron, ale dzień miałam napięty, co dało efekt opuchniętych nóg i rąk.
Jeszcze raz chciałam podziękować Moni za pomoc, szkoda że przepisy wzięły górę i kolejny miesiąc gimnastyki finansowej mnie czeka, no ale cóż, da się radę 😁
Chyba Basik się pojawiała na chwilę: 3maj się ciepło Kuleczko nasza kochana :*
Bagusiu gratuluję siusiaka- jeśli dobrze mi się w oczy rzuciło Michał ma być- bardzo ładne imię 🙂
Anka ja też nie mam lustra w domu, znaczy takie w łazience na paszczura tylko. Przeglądam się w czym się da i nawet z 2 piętra windą zjeżdżam, bo tam jest megaśne szkło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuśki 🙂

Ja już nie śpie od 6.30 🙂 wysłałam Męża do Czech na integracje firmową 🙂 dobrze że jedna kobieta tylko jedzie i to ze swoim narzeczonym 🙂 jakby ich było więcej to bym się pisała na opiekunkę grupy by mieć Męża na oku 🙂
Oczywiście wczoraj znów teściowa w akcje wkroczyła...zaczęła mi Męża pakować i sprawdzać co bierze i jeszcze z tekstem do mnie że Jacuś był zawsze pilnowany i pilnować go będzie 😠 nawet kapciuszki mu naszykowała do woreczka. Nie wiem czy mam dać za wygraną czy dalej koty drzeć z nią.To się już w głowie nie mieści. Robię dzisiaj ewakuacje do rodziców bo nie wytrzymałabym sam na sam z nią weekendu.Ciesze się że leci do anglii w środę może to być zawsze lot w jedną stronę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj byłam na wizycie u dżina i wszystko jest jak należy, brzuszek miękki, wyniki rewelacyjne, dzidziol szaleje, a na pocieszenie pączusiom powiem, że jestem 12kg do przodu 😁
Odwiedziłam też szpital, a raczej porodówkę w Koperniku i cóż mogę powiedzieć, położna która nas przyjęła swoim ciepłem i fachowością zdecydowanie nadrobiła niedociągnięcia wyposażeniowe, rozmawialiśmy prawie 2h i myślę, że gdybyśmy się z mężem nie spieszyli spokojnie pogawędka byłaby dłuższa.
Pomimo dwuosobowej sali porodowej i wieloosobowych sal poporodowych powiem Wam, że jestem nastawiona bardzo pozytywnie na te placówkę 😁 Zobaczę jak będzie z innymi szpitalami 🙂
Co do witaminek, to ja łykam elevit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphiunum to samo pomyślałam jak siedziałam na dywanie i na to wszystko patrzyłam 🙂 brak słów i masz racje tracę nerwy a nie chciałabym wylądować u psychiatry ku uciesze innym chociaż nie powiem czasem by mi się przydał.
Fajnie że u Dżina wsio ok 🙂 ja chyba też w poniedziałek przejdę się oglądnąć porodówkę na której mam zamiar rodzić. Akurat będę u lekarza na tej dogrywce 🙂 i z Mężem to sobie popatrzymy co nas czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze jedna dobra rada dla Ciebie :P Mieszkanie z teściową (ogólnie z teściami czy rodzicami) nie wróży niczego dobrego, nawet jeśli to będą złoci ludzie. Inne przyzwyczajenia, priorytety itp. Serio lepiej się wyprowadzić. Ja wolę mieszkać skromnie, ale mieć ten komfort, że nikt mi za plecami nie stoi i na ręce nie patrzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphiunum my mieszkaliśmy sami 🙂 nawet nie wiesz jak ja marzę by wrócić do tych czasów by cofnąć czas,ale by odłożyć na swoje mieszkanie musieliśmy się tu sprowadzić 🤨 wiedziałam co mnie czeka bo nawet jak mieszkaliśmy osobno to moja teściowa potrafiła dzwonić milion razy dziennie czy do mnie czy do Jacka. Wczoraj wspomniałam Jackowi że fajnie by było wziąć już kredyt na mieszkanie ale boimy się popaść w długi no i Jacek też ma trochę ciężki charakter bo od zawsze rozpieszczony miał to co chciał i boi się że teraz po kredycie to wszystko się skończy. Ja go Kocham strasznie i gwaizdkę bym mu z nieba przyniosła ale mam też ciężki charakter i irytuje mnie to gdy ktoś w naszym życiu się panoszy i nas poucza. Moi rodzice się nie wtrącają do nas nawet na to nie pozwalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jakos nie mam problemów ze snem 😎 10-11 godzin to u mnie norma 🙃 Czasem tylko Mała w nocy kopniakami mnie przebudzi... Kurcze- jak ona po narodzinaach tak w nocy bedzie buszować to az strach 😮
Ilonab szczerze wspólczuję tej sytuacji z teściową. Dużo można gadać i radzić ale z własnego doświadczenia wiem że potrafią być upierdliwe. A co mężuś na to wszystko? Nie czas by podziekowal mamusi za opiekę i stawił się za ukochną??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo...wczoraj miałam 9 oklasków a dziś mam 8 😠 przyznać się kto mi ukradł 🙂 chyba się pochwaliłam za bardzo że mam tak dużo 🙂

Idę oczy założyć i głowę umyć.Zaraz wracam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kuleczki ja dzisiaj się załamałam boli mnie wszystko 😞 głowa nos mięśnie nie mają siły zanieść słonika do toalety nawet wiem gdzie korzenie zębów się kończą. 😞
Ilona wiem że Ci ciężko z teściową ale pamiętać trzeba zasadę którą już kiedyś pisałam teściowa to skarb który trzeba zakopać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na wstępie chciałbym się ze wszytskimi przywitać, jestem tu NOWY :P 🙂

😁 Dziewczyny wy to może idźcie poleżeć, a nie uciskacie te brzuchy przed kompem, potem was bolą, ciągną i twardnieją :P 😁

a co do oklasków to kradną się w ten sposób, że pewne posty przepadają ze względu na to, że za dużo piszecie i w bazie może pomieścić się tylko określona ilość stron z waszymi postami.
Więc jeśli jakiś post ucieka z listy to oklaski za niego też.
tak tylko podejżewam :P

Pozdrawiam was wszystkie

no i moją żonkę najbardziej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...