Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Klon Sławka. Jak ja z dwoma takimi wytrzymam hehe
Dziękuje bardzo za wszystkie gratulację 😁
A co do rosnącego brzuszka to faktycznie z dnia na dzień robi się większy.
Znikam nakarmic moje klony.
Buziaczki Brzuchatki i miłego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moj maly juz trzy razy ujawnil swe klejnoty- nie ma co, wstydu to on nie czuje :-D nawet ostatnio babcia widziala, bo byla ze mna na usg 🙂

jejciu wy juz tyle rzeczy macie dla swych klonow, ja zaczne chyba od poniedzialku, bo nie mam kiedy pojechac na miasto 🙂

mam tylko butelke ktora dostalam z reklamowka jak bylam na polowkowym usg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć lasencje,
czytam powoli co naskrobałyście dzisiaj.
mam już wyniki obciązenia 75 glukozy i mój gin powiedziął, ze jest ok. wcześniej 50 gram wskazało mi podwyższony cukier i już miałam sranko w gaciach, ze będę musiała nagle zacząć trzymać jakąś cholerną dietę.
iskra, pocieszam Cię - dalej mozemy nawijać o jedzeniu :laugh: :laugh: :laugh: i tyć jak walenie

klapoucha, ja też mam takie grudki i już od dłuższego czasu zastanawiam sie co to 😆, ale jak Wy też macie to wyrzucam problem z głowy.
łóżezko też tylko drewniane mam w planie.
Remik, wracaj do zdrowych bo śnieg się roztopi i gówno będzie z jazdy na sankach 😉 😉
co do wózka to ja przetestuję x landera trójkołowca i jadę go odebrać osobiście.
Amii, z allegro chyba nie ma takich długich terminów.
czytałam na róznych forach, ze w sklepach to mogą mieć opóźnienia i to nawet kilkutygodniowe niestety.
Bogusia, co ci faceci mają, ze twarz to w ukryciu najlepiej ale jaja na stół wywalają od samego początku :laugh: :laugh:
ja dziś wcinam sałatę lodową, ogór zieliony, papryka czerwona,pomidor, cebula, kapary i to wszystko w kostkę dużą z oliwą i przyprawkami, mmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
vov Ania jakie podsumowanie zaleglosci zrobilas :laugh:

super, ze wyniki masz dobre -
bedziesz mogla dalej, bez skrupułow pochlaniac pysznosci :P

a jak tam z mieszkaniem ? macie juz jakiegos faworyta ?

ach no i pije drina ( z wody sodowej ) za Twoja studniowe ! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka, nie przeginaj z tymi tłuściochami. ja mam dopiero 13 kg na plusie :laugh: :laugh: :laugh:
Agatta, dzięki za toaścik studniowy. Za 2 dni ja strzelę soczkiem za Twoje okrągłe 😉
Mamy jednego faworyta - cud miód malyna, ale chora bym była gdybym nie obejrzała jeszcze innych więc wstrzymujemy sie z decyzją.
oby poczekało na nas w razie "w".
na 90% będziemy sie na nie decydować, jak jeszce będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jest pierwsze mieszkanie, które w realu mnie nie rozczarowało i odrazu je poczułam do tego stopnia, ze nie chciało mi sie z niego wychodzić. Fotki oczywiście klimatu nie oddają. nie jest to dokładnie to czego szukałam, mam tu na myśli rozkład ale ma tyle innych zalet, ze gotowa jestem zrezygnować narazie z moich planów kosztem supersamopoczucia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O debata o łóżeczkach 🙂 Weronika jest chora 😞 temperatura 38,5 gardło zawalone i dostała zastrzyki i inne lekarstwa. Mnie dół brzucha od kaszlu boli 😞 masakra.
Ale smakołyki serwujecie aż się w żołądku przewraca może jutro coś upichcę bo i moje kochanie w domku siedzi więc można poszaleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wg mnie mieszkanko jest SUPER ! bierzcie je ! 🤪
fajne z balkonem, rzeczywiscie klimaciarskie -
bardzo mi sie podoba ... wiadomo, ze zawsze jest sie do czego przyczepic, ale nie ma mieszkan idealnych ... podoba mi sie, ze kuchnia jest z salonem - bardzo lubie taki klimat mieszkan ...

a sprzety wszystkie zabieraja ? czy cos zostaje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...