Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wszystko zostaje oprócz zelonej kanapy z fotelami.
nie wiem tylko czy chcę zeby łóżko zostawiła ale narazie mogłoby zostać - najwyżej materac nowy się dokupi.
chałupka zrobiona ze smakiem i dużo drewna tak jak lubię (podloga, okna, parapety, drzwi do łazienki i garderoby drewniane - taki trochę inny standard niż się teraz spotyka za tą cenę w tych okolicach)
no i nie mówię już o kameralnym osiedlu z placem zabaw na podwórku, grillem i takim fajnym placykiem)
osiedle to dumne słowo bo to jest jeden dom na jakieś 20 mieszkań a drugi budynek to segment składający się z 7 części - mieszkań i to jest ogrodzone. choinki, drzewka, krzaczki i śliczna kostka brukowa na chodniczkach) - taka bajka pośród okolicznych nowych osiedli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej laseczki,
narobiłyście mi smaka tym kretem - jutro na stówe robie kreta i juz się nie mogę doczekać.
Brzuch trochę mi zmienił wygląd i mała coś buszowała - pierwsze kopniaki pod żebra dziś zapodała mi tak i to w trasie za kierownicą że oczy mi na wierzch wylazły 😉
Laseczki zdrowia wam życzę i dzieciaczkom bo to najgorsze cholerstwo katar i gorączka!!
Anka 73 - chata fajna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z ciekawosci zajrzalam mieszkanko calkiem calkiem, ale te ceny mieszkan to teraz tragedia, co za czasy

ja mieszkam z tesciami w domu, mamy cala gore na razie 2 pokoje w planach kiedys ze strychu zrobimy pokoj goscinny, bo jest duzy, ale najwazniejsze ze mamy swoja lazienke i kuchnie wiec niejako zyjemy z tesciami osobno, choc obiadki czesto jemy razem 😁

kto chce oponki wczoraj zrobilam, a jutro zrobie wieksza partie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadzikM, to już nie jest taka praga, same nowe osiedla i domy jednorodzinne. do wawy jedziesz trasą bezkolizyjnie i tyle.
pewnie że to nie jest ta "lewica" od wisły ale tam ceny 2 razy większe nawet w pruszkowie bo tez braliśmy pod uwagę.
ząbki się teraz trochę zaczeły rozwijać więc moze będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik ja mieszkam na Pradze 🙂
( co prawda nie na tej starej, ale zawsze )
na Pradze bardzo sie zmienilo ...
sa miejsca gdzie lepiej nie wychodzic 😉
ale ogolnie to ladnie, zielono, parki, nowoczesne place zabaw dla dzieci, do Centrum autem chwila -
nie chcialabym mieszkac w innym miejscu ...

i dzieki Bogu nie mieszkam z tesciowa
bo bysmy sie pozabijaly ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...