Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my się zapisaliśmy wczoraj. tak zwlekałam aż okazało się, ze gdyby się termin nie zwolnił akurat to nie mielibyśmy szans skończyć kursu przd moim terminem rozwiązania 🙂
zaczynamy 20 lutego w sobotę (7 sobót po 3 godziny)
co do szpitala Agattko, to zamierzam się rozdwoić na Żelaznej w św. Zofii.
Jakoś tak wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wybrałam szkołę rodzenia akredytowana przez szpital więc mam za darmo. musiałam tylko wpłacić zrotną rezerwacyjną zaliczkę 80 zł.
musze spełnić jednak warunki żeby była za darmo: ja musze być na każdych zajęciach no chyba, ze zachoruję czy coś tam ale wtedy moge odrobic zaległości w innym terminie.
mogę przyjść na zajęcia z bartkiem albo kimś w jego zastępstwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Agatta, akredytowana przez św. Zofię.
a jak masz zamiar tam rodzić to umówimy się na wspólne wchodzenie po schodach na 10 piętro tam może 26 kwietnia i zaczniemy razem rodzić i nas do jednej sali dadzą.
będziemy sie trzymać za ręce pod parawanem :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas wiekszosc bierze połozne swoje koszt 400 zł niezaleznie od godzin porodu, ale mnie nie stac na to...
jakos sie przemecze bez niej, bede tez sama bo moj nie chce byc przy mnie wiec nie bede go namawiac
co do szkoły rodzenia to miałam isc ale juz nie wiem sama co chce
jest za darmo w kazda srode od 16.30 do 18.30 musze pomyslec i moze zadzwonie sie w koncy dowiedziec wiecej i zapisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co, ta szkoła jest na żelaznej 41 ale na pewno nie ma miejsc na moim terminie bo własnie sprawdzałam nie ma miejsc 😞
jeśli chcesz sie załapać na darmówkę to musisz się spieszyć bo kiepsko z miejscami.
może tu coś znajdziesz:
http://www.magiera.com.pl/
http://www.polozna.com.pl/

Zosieńka nie ma strony.
ale te 2 co linka wstawiłam też przez św. Zofię akredytowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Aniu ... juz wlasnie doczytuje na necie o tych szkolach i chyba zdecyduje sie na te szkole na Grochowie czyli u nas - bo widze, ze jeszcze 3 wolne miejsca sa 🤪
dobrze, ze o tym napisalas bo tak sie zbieram, zbieram i pewnie jakbym sie zebrala to juz by w ogole zadnych miejsc nigdzie nie bylo ... jutro bede dzwonic !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka, idźcie bo zawsze można łyknąć jakieś wiedzy a jeśli nawet nie to jak się trai na fajną ekipę to mozna podobno nieźle się uśmiać.
widziałaś kiedyś dorosłego faceta jak bawi się lalką i pampersem :laugh: :laugh: :laugh:
poza tym tam ci opowiedzą jak wygląda poród, jak oddychać i pewnie wiele innych podpowiedzi uzyskasz.
jak daja to bierz bo w tym kraju to rzadko coś za darmo się dostaje.
jak się Wam nie spodoba to przecież możecie olać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co, nie wiem o co chciałabym zapytać.
moze pomyślę i na nk ci wyślę bo nie chcę zaśmiecać.
nic narazie nie przychodzi mi do głowy.
pewnie ty i tak dowiesz się wszystkiego a i ona sama opowie ci o rzeczach, o których nawet nie pomyślimy 🙂
co do golenia piczy to ja juz za każdym razem ociekam krwią po nogach po nieudolnych próbach wykarczowania lasów równikowych :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...