Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja chodzę do lekarza prywatnie i on będzie robił mi cesarkę,robił mi też pierwszą cesarkę więc mu ufam!
tylko w innym szpitalu rodzę niż Remika i tu są obawy,ale cóż gdzie lekarz tam ja 😁
do szkoły rodzenia nie ide,bo po co? 🙂
Mój też nie chciał być przy 1 porodzie,miałam rodzić normalnie cesarka była przypadkowa,ale w ostatniej w sumie chwili zdecydował ,ze rodzi ze mną i miał łzy w oczach ,ze mógłby ze mną nie być 🙂
ale za jakieś pare h okazało się ,że nic z tego bo wiozą mnie na cc 🙂
ale po cesarce bardzo mi pomógł.
Teraz niewiem jak to będzie,jest jeszcze Remik także nim trzeba się zająć i w ogóle 🙂
napewno będzie ze mną do samej cesarki i zaraz po ale jak będzie póżniej to sie okaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny trzymajcie kciuki za nockę żebym ją ładnie przespała.
Trochę mi się humor poprawił, bo jestem w trakcie przeprowadzania rekrutacji i jak czytam co ludzie w tych cv i listach wypisują, to sikam ze śmiechu np. prośbę swą motywuję chęcią zarobienia pieniędzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor :P

wczas do was zagladam no ale lepiej pozno niz wcale hehe 🙂

iskierka_ania - tez ogladalam ten program i az niechce mi sie uwierzyc babka urodzila do kibelka dwie dziewczynki masakra heh :P super ze im sie nic nie stalo ale jest to az nieprawdopodobne ze te babki nie wiedza ze sa w ciazy... 🙂

cosiek - chlopczyk czy dziewczynka?hehe

do szkoly rodzenia tez nie bede chodzila,niewiem chyba jestem leniem jak emilka hihi :P
moj tez chce byc przy porodzie jak narzie przynajmniej tak mowi i sie tego trzyma zobaczymy co zrobi jak sie zacznie hah :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatta - jest wlasnie taki program"ciaza z zaskoczenia" i bylo o tym jak wlasnie jedna babka byla w ciazy (niewiedziala wogole ze jest) i pewnego dnia poszla do kibelka zachcialo jej sie siusiu a tu zaczela przec 🙂 i tak parla ze urodzila jedna dziewczynka potem myslala ze rodzi lozysko bo znowu miala skurcze i urodzila sie druga dziewczyna niestety obie wpadly do kibelka na szczescie sa zdrowiutkie 🙂
wazyly po 1,500 🙂 pokazywali te zdjecia maluskie jak niewiem 🙃

leci ten program na discovery travel&living czy jakos tak sie to pisze :P ciekawy dosyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...