Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Śliczna Dziunia 🙂

A moje kochanie rozważa zakup małego owczarka 🙂 Pies, kotek i niemowlę, a do tego dwóch facetów w domu- będę miała wesoło 😉

Mi rośnie brzuchol jak szalony, w tym tygodniu mam wizytę, może wypisze mi już skierowanie na USG 🙂 Malutka lubi ostatnio kopać po bokach i wypychać się koło pępka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i po studiach i po obiadku, za godzine do kosciola a pozniej do domku, bo teraz jestem u mamuski :-D

co do laktatora- moja siorka miala zwykly reczny za 15 zl kupiony w aptece, ja tez takowy sobie sprawie, bo nie wiadomo, czy mi bedzie potrzebny a jak okaze sie ze bedzie bo jeszcze przez 3 miesiace bede studiowac to wtedy kupie porzadny i wszystkie elementy do tego tez.

moj Igor rozpycha sie po bokach, i czasami czuje konczyny chyba na przeponie vel zoladku, ogolnie to nie mam pojecia jak on jest ulozony ale cosik mi sie zdaje ze juz glowka na dol, dopiero za 10 dni wizyta wiec wtedy sie okaze, choc w ubiegly czwartek pewnie z trzy razy zmienil pozycje bo takie mnie gule wyskakiwaly jak sie przekrecal, ze hoho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadłam na cześć.

przeczytałam, co u Was. w sklepie jak przysiadłam i sapałam to mi panie kasjerki wodę podały, co chwilą ktoś pytał, czy ok...więc nie narzekam, ale to podobno takie miasto 😁

emilka ja właśnie kupiłam taki laktator tommee tippee. czekam na przesyłkę.

NEWYORK obie jesteście słodkie.

Sztunia fota przednia 🙂

siedzę w dole. Agatta wylazła chyba, bo coś dużo miejsca mam. no i niech jej idzie na zdrowie, ja tu chyba zamieszkam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne zdjęcia 🙂
Ja dzisiaj siedziałam nad notatkami doszłam do wniosku że nie umiem nic 😞 a za tydzień same zaliczenia nie wiem jak podołam 😞 mój rozum podzielił się na dwie części z czego ta większa poszła do Areczka a mamuśka została jak ten bez mózg. 😉 Jeszcze jeden semestr i koniec a jak tu pisać pracę teraz nie mogę się skupić a co dopiero jak będzie bobas w domu.
Nerwy wyładowałam oczywiście na Piotrku a niech sobie nie myśli że jemu wszystko wolno ja się męczę a on myka na piwko z kolegami 😠
We wtorek wizytka u gina zobaczymy co tam u mojego Maleństwa słychać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Monia te nasze chłopy to czasami wyczucia nie mają niestety 😞
Emilka ja w sumie też bym stała jak ta dupa, ale zmotywował mnie mąż i ta pani z brzuszkiem na rysunku. Baa Piotrek powiedział, że na dobra sprawę to powinnam stanąć przed tymi osobami co już zakupy na taśmie miały, przecież świadome były gdzie się pchają 😁
Zazwyczaj robię zakupy w realu i tam przy kasie uprzywilejowanej jest rysunek pani z dzieckiem i inwalidy i mam taki dylemat zawsze czy się pchać czy nie, bo jakiś cham zawsze może to wytknąć i już humor zrypany na dzień cały 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...