Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja naprzykład jestem taka,że potrafie głośno powiedziec
"przepraszam,przepraszam,jestem w ciąży"i idę do kasjerki,nie zawsze tak robie ale jak widzę takie młode sucze w kolejce gapiące się dziwnie na mnie to tak robie 🙂
Ale ja jestem niestety,stety pyskata,nie zawsze to dobre ale cóż no taka jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra no jak to w jakim kraju? W POLSCE 😁
Później są debaty nad tym, dlaczego taki spadek urodzeń. Bo qrwa warunków do rodzenia dzieci nie ma! PROSTE 🙂 Masz babo czego chciałaś i tyle, a żeby było śmieszniej to jeszcze skrócimy Ci macierzyński 🤪 Jeśli to sie nazywa równouprawnienie, to ja dziękuję 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki chce kupic sobie laktaor tommee tippee, dobra cena i do tego pojemniki do przechowywania razem wszystko wychodzi 109 zł a zestaw startowy butelek mam z avent i tak sobie pomyslalam ze bede mleko przechowywac w tych pojemnikach a potem moj bedzie przelewał do butelek avent i karmił jak ja bede w szkole, tylko czy tak mozna robic zeby przelewac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilko, teraz sobie przypomniałam, ze ja mam z kolei laktator aventa a butelki Tommee T.
Laktator dostałam elektryczny, a butelki kupiłam wcześniej więc mamy podobny problem 😉 😉
co do torebek, to ja tez mam mieszane uczucia choć koleżanka (2 dzieci) mówiła, ze konicznie powinnam się w nie zaopatrzeć.
kupię więc kilka pojemników i worki.
pojemniki przy gościach, w niedzielę i od święta, a worki na co dzień :laugh: :laugh: :laugh:.
taki mały zart to był bo coś mnie dzisiaj wzięło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha, emilka :laugh: :laugh:
jeszcze by pomyślec mogli, ze z wibratorem poszłaś siusiu 😉 :laugh: :laugh:
ręczny podobno fajny bo cichutki i do szpitala do kilkuosobowej sali jak znalazł.
też zastanawiam się nad ręcznym. na pewno będzie tańszy od jednoosobowej sali poporodowej 😉
o marce Tommee Tipee też słyszałam same dobre opinie i według mnie dodatkowo powala słodkim wyglądem.
prawdziwe "bulwiaste" śliczności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...