Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry Kuleczki ja już w kuchni buszuje rosołek się gotuje pomalutku pieczeń zaczyna się dusić 🙂 ja pozbawiona całkowicie sił po tym wyczynie. Patunia poszła do kościoła a Werka odsypia ja wstałam o 3.15 i zastanawiałam się czemu noc tak długo trwa 🙂
Dzisiaj walczę z zadaniami a nie mam pojęcia jak się za nie zabrać więc będzie wesoło.
Miłego dzionka i tak będę do Was zaglądała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skandal
Wczoraj będąc z moją córką na zakupach w Słupskim Realu zostałam wyproszona z kasy nr 1 - szybkiej obsługi. Nie weszłam bez kolejki ani nie ja pierwsza się odezwałam po prostu podeszłam jako 2 klient i zaczęłam wypakowywać zakupy.
Młoda siksa tonem nie znoszącym sprzeciwu oznajmia że to tylko do 10 produktów - nosz k....a mać !!Mogłam podzielić zakupy na mnie i Wiki i wiele innych kombinacji ale krew mnie zalała i oczywiście skręciłam dym .
Bezcenewzrok ludzi patrzących na kasjerkę i kiwający głową która na sygnał że jestem w ciąży i mam prawo być w tej kasie --uwaga musi spytać kierownika czy może mnie skasować i ostentacyjnie podnosi słuchawkę.
Bezcennestarszy pan przede mną który mówi że mam to olać i stara się mnie pocieszać i rozładować atmosferę.
Wpadam w szał - normalnie nie będąc w ciąży zmasakrowałabym siksę słownie i pastwiłabym się aż z uśmiechem spełni swą powinność 😉
W tej sytuacji czuje - ostry ból brzucha w dole i że mnie mdli - trochę chwiejnym krokiem odnalazłam małolata zwanego kierownikiem i zmuszam do udzielenia profesjonalnej informacji o pierwszeństwie w obsłudze itd.
Bezcennesiksa schodzi z kasy z opuszczonym łbem na polecenie kolegi który każe jej spadać . Ludzie patrzą na nią jak na zbrodniarza !!
Bez sensuże ucierpiało na tym moje dziecko stojące obok i to we mnie przede wszystkim.Morału chyba z tej historii nie ma - bo patrząc na tępy pysk siksy wątpię że kiedykolwiek będzie miała poszanowanie do chorych , starszych i kobiet w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wstałam i nadrobiłam zaległości 🙂

wysłałam mężusia po ciepłe bułeczki do PoloMarketu, na śniadanie buła, biały serek i konfiktura wisniowa mniam 🙂

tez czasem ten program o ciąży oglądam, niesamowity jest, a czasem włos jeży się na głowie 😲

cosik gratuluje humoru i pięknego wzoru na bokserkach

newyork tak to jest- siksy też będą kiedyś łazić w ciąży i wtedy chyba dopiero się przekonają, a najgorsze że jak przed ciążą byłam mistrzem ciętej riposty to teraz brakuje mi języka żeby walczyć o swoje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEW z tym słupskim realem ogólnie coś nie tak jest, bo jak wychodzą promocyjne gazetki to zazwyczaj jest adnotacja, że promocja nie obowiązuje w w/w 😉 Kasa typowa dla nas to uprzywilejowana, kiedy staniesz tam w kolejce to i tak wszyscy w dupie Cię mają. Więc trzeba o swoje walczyć, szkoda tylko że to wszystko odbywa się kosztem naszych nerwów i zdrowia 😞
NEW uszy do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski tez ogladam czasami ten program o ciazy z zaskoczenia i znam jeden przypadek od znajomej mojej siostry
dowiedziała sie ze jest w ciazy w 7 miesiacu...to byla jej druga ciaza miala normalny okres nic jej nie było i nie czuła ruchów poszla na kontrole do gina a on do niej ze powinna byc na porodowce bo jest w ciazy przytyła 4 kg ale myslala ze to przez swieta...
ciosek piekny brzuch :P
newyork sa ludzie i taborety ja to nawet nie chodze do tych kas pierwszenstwa bo tam sami ludzi zdrowi staja a nie niepełnosprawni i kobiety w ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki 🙂
No i ja oglądalam wczorajszy program. Masakra - dzieciaczki chyba kurczowo kręgosłupa się trzymały. 😎 No ale całe szczeście że finał był optymistyczny.
NewYork - calkiem niedawno przy pkazji zakupów w jednym z marketów po podejściu do kasy i oficjalnym zadeklarowaniu że jestem w ciąży i że mam pierwszenstwo facet stojący przede mną odwrócił się i powiedział "I co z tego" - Myslalam że szlag mnie trafi!! Ale na szczęście przyszła kobitka do kasy obok i byłam jako pierwsza. 😆
No i jak tu sie nie denerwować kiedy jeszcze całkiem niedawno naoglądałam się w programie TV o przywilejach kobiet ciężarnych. Króre (jak prawie wszystkie prawa w Polsce) są gówno warte... 😮
Sztunia ja co prawda już po śniadanku ale narobiłaś mi apetytu na tą konfiturkę z ciepłą bułeczką 🤪

No nic - dziś rodzinny obiadek u teściów 🤨 mam nadzieję że jakoś to przetrwam.
To tymczasem Kobitki - milego dzionka!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Misiaczki!!!!

Niezle z tymi ciazami z zaskoczenia.
Jakos tylko dziwny dla mnie byl ten przypadek z blizniaczkami,co ta baba nie czula ruchow blizniat 🤔
i wogole,cala masa objawow 🤔

sama mam kolezanke,ktora dowiedziala sie ze jest wciazy pod koniec 5 mies,ale ona miala rocznego synka i karmila piersia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzucholki 🙂

... dopiero o 2 zasnelam wiec dopiero wstalam ☺️

NEW wspolczuje, chamstwo i jeszcze raz chamstwo ...

... narazie nie "wykorzystuje" widocznego brzucha w sklepach ( w kolejkach, w hipermarketach ) bo nie czuje takiej potrzeby - jeszcze nie jest mi tak ciezko i nieraz sama o tym brzuchu zapominam - ale mimo wszystko widze, ze ludzie patrza nieprzychylnie lub w ogole udaja, ze nie widza, odwracaja wzrok - zeby tylko miejsca nie ustapic ...

... ale ostatnio stwierdzilam, ze jak ludzie sa tacy to zaczne pchac sie z tym brzuchem wszedzie, na bezczela ... na zlosc ! 😉 i niech gadaja co chca ! ...

czytam wlasnie, ze Wy lightowo na sniadanko konfitury, buleczki, pysznosci ... a ja chamska kielbache sobie wlasnie pieke w piekarniku ☺️ ... takze ide po calosci :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laski.
wiecie co, mnie też wkurza brak uprzywiliejowania dla kobiet w ciąży.
pamiętam, jak było za czasów komuny, było z góry wiadome, ze baba z brzuchem podchodzi bez kolejki i nikt się nie bulwersował. dodatkowo, jeśli ekspedientka cię zobaczyła to prosiła o podejście bez kolejki. teraz patrzą na ciebie i odrazu oczy w sufit i klienci i kasjerzy. totalna porazka.
bez względu czy jestem sama czy z kims musze odstać swoje.
pewnie sobie myślą: ma siłe na zakupy to niech stoi.
równouprawnienie mamy i chus.
ostatnio jednak jak wsiadłam do tramwaju to młoda dziewczyna jak tylko na mnie spojrzała podniosła się z miejsca z tekstem: proszę, niech pani siada 🙂
to było miłe aż sie wzruszyłam do łez naprawdę.
pozdrawiam nową cośkę 😉
trochę mnie gardło boli, chyba od tyc wypraw poszukiwawczych - za mieszkaniem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...