Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jozo ja tak ostatnio myślałam, że jak mojej córci siusiak wyrośnie to Gustaw będzie, więc jak dla mnie imię w dechę 😁
Mnie ostatnio olśniło i Matylda już taka pewna kandydatka nie jest, Aniela, Anielka chodzi mi po głowie.
Amii nie to, że chcę Cię zdenerwować, ale chruścika już dzisiaj sobie zjadłam :P
Ciuszki nowe czy nie nowe wyprać trzeba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuchy.
Witam nową Kwietniówke.
Monia dziekuję za info.
JoZo gratuluję dorodnego dzieciaczka 🙂
Gustaw fajne imię można mówić do dzieciaczka "Gu" 🙂

Do mnie lovela nie doszła.Kupiłam jalpa i w tym tygodniu popiore i poprasuję rzeczy. Zabieram się też za wyprawkę. W końcu zostało 2,5 miesiąca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski juz w sklepie byłam i paczka sobie kupiłam ☺️ zjadłam z mleczkiem, smakował jak nigdy wczesniej
ale trzeba zjesc cos normalnego dla dziecka wiec pewnie kanapeczki beda,
witam nowa mamusie kwietniowa
amii zrobilas smaka na faworki 🙃
ilonka czekamy na wiadomosci o małej
ja wizyte mam za tydzien, ciekawe czy moje dziecko troche nadrobilo z wymiarami bo zawsze po 20 tyg pokazywalo ze jest za mala o pare dni
dodaje tabelke [file name=kwietni__weczki_2010g.doc size=95232]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/kwietni__weczki_2010g.doc[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety nie dostałam Loveli, choć zamawiałam tak jak Wy, w okolicy listopada 😞
Ciuszki oczywiście będę prać, niezależnie od źródła.
A nagromadziłam już trzy duże reklamówki nie wydając ani złotówki 🙂 Niestety większość maleńka i niezbyt długo posłużą, ale start przynajmniej dobry. Tylko pajacyków jakoś mało w tych darach, więc trzeba będzie dokupić 😉

Sztunia, nie daj się bólom!

Ilonab - kciuki za dzisiejsze podglądanie ściśnięte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak to okresliła moja znajoma matka trójki dzieci
-przy pierwszym dziecku wszystko gotowałam w proszkam dla maluchów, prane oddzielnie
-przy drugim dziecku gotowałam tylko przy pierwszych miesiącach życia, ale zdarzało się że wrzucałam inne pranie lub uzywałam normalnego proszku
-przy trzecim dziecku nie gotuje i nie uzywam specjalnych proszków

pije kawę, mam nadzieje że po tym bół łeba przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kluseczki 🙂

... ale dzisiaj zle spalam, moja Dziewczyneczka chyba zmienia pozycje bo w nocy szalala, brzuch mnie bolal ( z boku ) jak cholera a do tego jakos tak ksztalt zmienil dzisiaj 🤔
... i jak wczoraj byl okragly i nie mialam juz pepka tak dzisiaj zamienil sie w dynie z dziurka ... i pepek znowu mam 🤪
nie wiem o co chodzi ...
cale szczescie Mala dalej szaleje a ja czuje sie juz dobrze 😎

trzymam kciuki za wszystkie wizyty i badania !

no nic - lece na miasto ...
a wszystkim Kluseczkom - milego dnia 😉

Ps. Ania a dla Ciebie mam oklaska bo pomoglas mi bardzo - dziekuje 🤪 ( w ogole kochana jestes ! )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też pępek nie wyskoczył 🙂

Dziewczyny doszłam do wniosku, że jutro jak będę u dżina to poproszę już o zwolnienie. Niby praca nie jest wymagająca, ale przez to wychodzenie z domu znowu pogorszył mi się katar i kaszel. Chrzanie to..niby mówiłam pracodawcy, że nie będzie mnie od marca, ale nie chcę się wcześniej zapalenia płuc nabawić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii ja czuję małą zazwyczaj po prawej stronie i tam mam nawet bardziej napięty brzuch.
Pępka mi nie wywaliło, chociaż jest wyraźnie płytszy 🙂
Kahna Ty śmigaj lepiej na zwolnienie i się nie patyczkuj, bo styczeń i luty są miesiącami, w których występuje wzmożona inwazja wirusów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC KLUSECZKI;-)
JA NA CHWILKE ZARAZ UCIEKAM DO DZINA MOZE SIE POTWIERDZI JUZ NA 100% ZE BEDE MIALA SYNKA,ALBO ZMIENI SIE NA CORECZKE SIUSIACZEK,OBYM JUZ WIEDZIALA CO BEDE MIALA TZREBA JUZ ZACZAC COS KUPOWAC BO JAK NARAZIE TO MAM TYLKO 4 PARY SKARPETEK I 2 BUTELKI 😞WSZYSTKIM KLUSECZKOM MILEGO DNIA ZYCZE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,
Wybieram się do Dżina i załapałam doła jak wskoczyłam na wagę. Pomyśli że mnie powaliło do końca a tak sie dobrze trzymałam. Odstęp 5 tygodni od ostatniej wizyty i 4 kg na plus........ 😮 (Po drodze były święta co prawda)
Mocne postanowienie - warzywa owoce i ryż!
Tylko jak tu wytrzymać jak mała mi wywija na maxa zawsze wtedy jak czuje głód.To wyrodna matka będę jak dziecku czekoladki od czasu do czasu nie wrzucę do brzuszka 😉
Kahna - tez mam dylemat bo dziś znów bedzie pytał że zwolnienie by się przydało.
Co do pępka to wciąż wywalony , ale kształt brzucha wciąż jest niespodzianką i z lewej strony mam taki łuk wygięty jakby plecki maluszka .
Trzymajcie kciuki za wizytę. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...