Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Drugiego lutego idę do gina to wezmę.
Miałam w weekend skręcać łóżeczko ale nie był pokój na tyle gotowy. Jak dam radę to popróbuję dzisiaj, albo najpierw powalczę z szafą i uchwytami. Tatuśko pojechał w niedzielę rano i dzisiaj mi się jakoś dziwnie bez niego spało. Wogóle tak jakoś nieciekawie jak go wogóle nie ma. Jak narazie mam zajęcie - przygotować pokój. Meble juz stoją, czekam tylko na sofę w sumie. Na komodę jak narazie zabrakło funduszy - trzeba uważać z wydatkami bo nie wiem jak to będzie kasa na początku ich wyjazdu a kredyt trzeba spłacać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂

ilonab - sliczna fotka mala ksiezniczka 🙂
szczesciara z ciebie wszystko za jednym zamachem kupic :P

bogusia - jak moj mial nocki to tez tak jakos dziwnie bylo bez niego 🙂 ale potem jak sie rozwalilam na wielkim wyrku to juz bylo ok :P potem tylko mnie rano budzil zebym przesunela ta dupe hehe bo niema gdzie sie polozyc :P
a na slub to napewno cos ubierzesz 🙂 niemartw sie dasz rade
a masz juz jakies obraczki na oku ktore bys chciala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia napewno cos znajdziesz, ja swoja na cywilny kupiam w h&m, odcinana pod biustem wiec brzuszkowi bylo wygodnie zapłaciłam 179 zl, teraz ja obetne bo jest długa dorobie pare rzeczy i bedzie na jakas inna imprezke :laugh:
obraczki kupilismy w YES bo akurat była promocja -15% wiec zaplaciclismy 1098 zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gigantyczne te kołdry macie. Ostatnio potrzebuje dużo miłości i mężuś znowu ze mną śpi i pomimo małej kołdry jakoś radę dajemy 😁 Chyba w akcie zemsty kot na drugie wyro nasikał, bo stracił prze Piotrka miejscówkę w moich nogach :P
W ogóle to katastrofa jest, piżama się jakaś ciasna zrobiła ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka73 napisała:
ilonab te Twoje oklaski to chyba do mnie wędrują :laugh: bo ja już zaczełam przodować.
ale rzeczywiście, jeszcze niedawno miałaś chyba osiem, jak pisałaś, ze zniknął jeden a teraz 2.
to pewnie ten nasz "męszczyzna" forumowy sie nudzi :evil:


ilonab napisała:
Ania a niech sobie zabiera te oklaski 🙂 mi one wcale nie są potrzebne 🙂 tak jak piszesz chyba się jemu nudzi zamiast w domku żonce pomagać tak jak to nasi Panowie robią 😉



Dziewczyny no macie rację mam już cały worek waszych oklasków :P 🙂 nic nie robię dniami i nocami tylko je podkradam, później wszystkich użyję jak się córcia urodzi więc nie złośćcie się za bardzo, bo to chyba w dobrym celu :P

a tak na serio to chyba poprzednie moje przypuszczenia o znikających starszych postach które się nie miszczą w bazie danych mogą być prawdziwe 🙂

Pozdrawiam
i idę kraść oklaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja dopiero dzis tu weszłam,3mam kciuki za wszystkie wizyty!


ja mam doła ,w czwartek u Remika w przedszkolu przedstawienie z okazji dnia babci i dziadka,Remik dzwoni do babci(tesciowa)i ją zaprasza,a ta pizda mówi ,ze ona sie do 10tej nie wyrobi,ze dla niej to za wszesniej,ze ma tyle problemów!!!!
kurde noo!
w dupie to mam,pojdzie tylko moj tata,bo mama z tą ręką to boje sie ,ze gdzies w zaspe wpadnie,nie sprawna jest do konca i boje sie,a tesciowa z tesciem niech spadają,ale nawet remik nie zadzwoni z życzeniami,nie mowi juz o jakieś laurce!o taka będe świnia!!!!


Byłam dzis znów na wizycie,szybkie usg,moja kluseczka wazy juz 1890 🙂
torbiel nie urosła,dalej nie jest grozna dla rozwoju dziecka 🙂
Nie mogłam z powrotem auta zaparkowac,takie zaspy,myslałam,ze zostawie punciaka na srodku parkingu i do domu pójde wrr ale dałam rade 🙂
pasy mi sie zacieły 😞nie moglam zapiac,zapinacie jeszcze?

Remiczek jeszcze kaszle ,jutro kontrola u lekarza,na przedstawienie pojdzie ale zabieram go odrazu do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka ale z teściowej to Franca :evil: u mnie też zawsze był tylko dziadek na przedstawieniach chociaż miał do przejechania 30km. a babcie miałam na miejscu to nie przychodziła za kare też nic nie dostawała i nie dostaje do tej pory.

Fajnie że mała taka duża 🤪 ja zapomniałam z tego wszystkiego zapytać ile moja teraz waży ale chyba za dużo w tydzień nie przybrała.Zapytam 5 lutego bo wtedy mam następną wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...