Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć Matki

wczoraj był Avatar, młodej sie podobało bo czasem tylko się przerzuciła na boczek, mamusi też i nawet kilka łez uronłam 🙂

masz ilonko oklaska 🙂

dzisiaj mam wizytę batmana 🙂 brrr mam ndzieję że Michał do domu wróci i nie będę sama
teściowa rano dzwoniła, fiu fiu jaka miła rozmowa 🙂

cześć ciosek, nie martw się brzuchów kompem nie uciskamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobiety 🙂
u nas ciężka nocka,Remik gorączkował,teraz też ma stan podgorączkowy,musimy to przejść,inhalowałam go przed chwilą i jakoś to będzie,ja też nie najlepiej się czuję,w nocy bolał mnie brzuch,teraz katar po kostki eh.

Ilonka nie daj za wygraną,ty jesteś jego żoną!!!
nie poddawaj się,bo jak sobie pozwolisz to już koniec,będzie cię miała w garsci,my mieszkamy z rodzicami moimi ale serio oni się nie wtracają,czasem jak karam Remika to go żałowali,że musi stać w kącie albo coś mu za kare zabrania, ale to już mamy dogadane 🙂

Mój oklask też poleciał do moniad,bo pisze o tym o czym ja nie mam zielonego pojęcia!i sie uświadamiam dzięki niej hahah
anka73 3mam kciuki za wynik!oby nie dieta!z kim ja będę o jedzeniu pisała? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dam wszytskim po oklsku 🙂 i będzie sprawiedliwie 🙂

Mykam mamuśki :* życzę Wam miłych weekendów i odezwę się w niedziele jak wcześniej wrócę a jak nie to w poniedziałek po wizycie się pochwale co i jak 🙂

Remik wracaj szybciorem do zdrowia :* trzeba jeszcze ze śniegu korzystać póki nie stopniał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helołsik 🙂
a czyj ta maz sie wkradl w nasze progi? 😉
dziewczeta nie dajcie sie tym wirusom, szybkiego dojscia do pelni zdrowka zycze 🙂
kobitki tak sie zastanawiam, ale przy dziecku pomalowane paznokcie tipsy itp to chyba nie pasuje i chyba tak nawet niechigienicznie co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej kobitki,

Jak dobrze że już dzisiaj piątek chociaż weeken na spokojny to się nie zapowiada.
Jutro wizyta znajomych i siostrzeńcy u nas nocują.
Ale jak zwykle damy radę. Coś dzisiaj muszę upichcić i powinno być ok.

Gorące uściski dla Remika żeby szybciutko wyzdrowiał i dla was dziewczyny żebyście nie męczyły się z żadnymi choróbskami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie wim czy była już o tym mowa na forum ale chcialabym Wam polecić fantastyczny żel do higieny intymnej PLIWAfem F. Wiadomo że w ciąży różnego rodzaju zapalenia mogą się przytrafić. W każdym razie mnie bardzo pomaga. Odkąd go używam nie ma żadnych problemów. Więc jeśli któraś się z jakimiś boryka - POLECAM!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nasz weekend hmmmmmmm
pewnie dzis badz jutro maz bedzie mnie molestowal coby na jakies piwko do baru wyjsc ze znajomymi, a ja jak zwykle bede bardzo "szczesliwa" nie wiem jak Wy ale ja to juz taka pani mama sie zrobilam i nie ciesza mnie takie wyjscia, wole w domowym zaciszu jakis filmik sobie zapodac na spacer pojsc itp
natomiast w niedziele wycieczka sluzbowo prywatna do krakowa
w poniedzialek wizyta ksiezulka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...