Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kahna napisał:
Dziewczyny chciałabym zasięgnąć porady...

Mąż po operacji kolana dostał skierowanie do Ciechocinka. Turnus rozpoczyna mu się 24.03 i trwa 24 dni, czyli do połowy kwietnia. W międzyczasie mamy Wielkanoc i jego urodziny, które spędzałby sam.. no i tu jest problem. Mąż chce zabrać mnie ze sobą, żebym sobie jeszcze klimat zmieniła, odpoczęła i zrelaksowała się przed porodem. Poza tym, może minął by mi ten cholerny katar, który mam od października. Domyślam się, że podróże w tym okresie są już nie wskazane, ale ostatecznie to Ciechocinek i gdyby coś, to tam pewnie mają lepszą opiekę medyczną niż u mnie w mieście. Chętnie bym pojechała 😉

Co byście zrobiły na moim miejscu?
Termin porodu mam na początek maja, ok. 02-05.05.
We wtorek idę do dżiny to z nią pogadam.




KAHNA JESLI NIE BĘDZIE PRZECIWSKAZAŃ TO JEDŻ KOCHANA!
SAMA ZOBACZYSZ JAK BĘDZIESZ SIĘ WTEDY CZUŁA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka ja też nie lubię być natłuszczona 🙂 u mnie oliwka odpada odrazu nawet małej nie bede oliwką smarować tylko kupie balsam albo oilatium do kąpieli bo to też nawilża sama używałam

http://www.oilatum.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna ja trafilam ostatnio, spontanicznie, w nocy do szpitala w innym miescie i juz dziekuje bardzo za takie "atrakcje" ... nic ze soba nie mialam bo pojechalam tylko na Swieta do Rodziny, gdyby to nie bylo moje rodzinne miasto i gdyby nie rodzina na miejscu - nie wiem co bym zrobila ...
dlatego rodzic chce tylko i wylacznie u siebie ...
nie bede ryzykowac ...
takze jak na panikare przystalo :P - ja bym sie bala, ale kazdy jest inny ... tak czy inaczej - na pewno warto zapytac lekarza jak to widzi 🙂

musze leciec bo goscie mnie wlasnie nawiedzili

narazka Babeczki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna po pierwze myslę że warto wziąć pod uwagę opinię lekarza, druga rzecz to to że będziesz ze swoim lubym i to że kończy się turnus 2 tygodnie przed porodem 🙂. Osobiście jestem mięczakiem i nie wiem czy bym się zdecydowała.

A co do rozstępów dzięku bogu nie mam, tfu tfu tfu
ale smaruje się na zmianę kremami i oliwką Eucery na rozstepy (dostałam ją od koleżanki, z tego co sprawdzałam to kosztuje koło 50zł ale jest mega wydajna chyba nie wysmaruję jej do końća ciązy, fajnie się wchłania tylko nie pachnie). I do kapieli na zmianę zwykłe żele, ale też żele z apteki do głębokiego nawilżenia skóry.

Mama i siostra rozstepów nie miały więc mam nadzieję że ja też będę w tej szczęśliwej drużynie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiak ja mam ten żółty 🙂 pachnie cytrusami 🙂 Mnie swędziało wszystko po balsamie dla kobiet w ciąży i małych dzieci
http://www.szkola-atopii.pl/lipikar-balsam-ap/ coś takiego i gówno prawda to co piszą.Lepi się okropnie i czułam się po nim jakbym chodziła brudna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ze wstydem przyznaje się, ze nienawidze się smarować i lepić się po tym.
Może i po chwili się wchłania ale sama czynność wcierania jest dla mnie tak wkurzająca, ze zwyczajnie robię to bardzo rzadko.
Mam tych smarowideł różnych i tylko co chwila wyrzucam jakiś bo termin się skończył :laugh: :laugh: :laugh:
Żebym nie wiem jak sobie obiecywała to i tak w tym temacię mam gówno nie charakter.
Pozostaje mi liczyć na naturę, ze nie będzie w moim przypadku złośliwa i nie zafunduje mi w ostatniej chwili rozstępów.
Please 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja też się nie smarowałam bo podobnie jak Ty nie jestem cierpliwa w tych sprawach 🙂 używałam tylko olejku do kąpieli i pilingi robie ale skóra mi się wysuszyłam na zime to i smarować zaczęłam i tak jak wychodzę z wanny chociaż mi się nie chce jak diabli wylewam to na siebie na odczepnego smaruje i gania nago by się wchłonęło 🙂 a Mąż wtedy taki zadowolony jak mnie przytula a ja się ślizgam po jego skórce aż mu dęba wszystko staje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Babeczki
Jestem. Miałam wam zdać relację z samego rana ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach zawalili mnie robotą w pracy. Jak juz się doczłapałam na forum to wy gdzieś wszystie znikacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam problem z trafieniem do ośrodka i się oczywiście spóźniłam ale to nic. Personel tam był taki miły, uprzejmy, że jakbym miała kasę to bym tam całą ciążę prowadziła. Normalnie miodzio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...